2737
2734

خونه طبقه سوم مادر شوهرمو شوهرم خرجشو گذاشته ساخته.ب نامش نزدن برادراش نزاشتن.اجارا نامه رسمی تو بنگاه نوشتن چن سال قبل ک ۲۰ میلیون رهن کامل و قیمت به روز باید پرداخت شود ذکر کردن.تا پایان سال ۹۹ هست 

ما ب دلایلی خونه رو ۱ سال خالی کردیم و قرار بود برگردیم.برادرشوهرم با ناله و زاری ک سه ماهه خالی میکنم رضایت ما رو گرفت و خونمون ساکن شد بدون هیچ قراردادی.

حالا یک ساله نشستن و هر چی میگیم خالی نمیکنن خونرو...اگ شکایت کنیم چه کار کنم؟یادم بدین ب خاطر خدا .تبریزم.

چه کارایی کنم و چقد زمان میبره حکم تخلیه بگیرم و اینکه حکمو میدن دستم ک من برم بریزم بیرون اساسشونو؟من ۲۲ سالمه و هیچچی نمیدونم از حقوق.و واقعا ازتون ممنونم برا کمک هاتون.خدا هم کمک شما باشه و تنهاتون نزاره هیچ وقت.🙏🙏🙏

یه گروه تلگرامی دارم پر از وکیله هر سوالی بخوای بهت جواب میدن تل داری لینک بدم ؟؟؟؟ البته باید هفته ای ۳ نفر اد کنی

من یه رنگ توی پالت نقاشیم کم دارم اونم خوندشمنامه 👿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من متوجه نشدم یعنی چی اجاره نامه یعنی اون طبقه ی سوم وبه خودتون اجاره دادن؟طبقه ای که شوهرشماساخته؟.بروحل اختلاف جریان و بگو 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2740
اره

بریدحل اختلاف اونجاراهنمایی میکنن ولی اگه میخواین شکایت کنین تکلیف اون طبقه رو هم روشن کنید و تلاش کنید بزنین به اسم همسرتون 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم