2733
2739
عنوان

تنور گازی

9153 بازدید | 11 پست

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی میدونه با تنور گازی میشه کیک و شیرینی پخت؟خودم مایکروویو دارم نمیتونم باهاش چیزی بپزم چون کانوکشن نداره.اگه کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چیا  منم میخوام بخرم ۴۸۰ قیمت کردم جمعه.۱۵۰ بود پارسال نخریدم حیف

جدى اينقد گرون شده؟

من ١١٥خريدم 

پيتزا كيك شيرينى و ته چين و مرغ تنورى و لازانيا و گراتن و هرچيزى ك ب فر نياز داشته باشه

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2731
جدى اينقد گرون شده؟ من ١١٥خريدم  پيتزا كيك شيرينى و ته چين و مرغ تنورى و لازانيا و گراتن و هر ...

بخدا همبن جمعه مولوی بودم. مبارکت باشه نوش جان.منم فر ندارم باید بخرم با ماکروفر هم خوب کار نمیکنم جمش کردم بخاطر اشعه

بخدا همبن جمعه مولوی بودم. مبارکت باشه نوش جان.منم فر ندارم باید بخرم با ماکروفر هم خوب کار نمیکنم ج ...

اره برا من ك خيلى خوب بوده

از اين تك سينى ها دارم البته 

بعضياشون چند سينى دارن

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃
2738

شما که این کیک خوشگل و پختی چطور باهاش کیک میپزید اخه همه دستورهای پخت کیک و شیرینی دماهاشون برحسب درجه سانتیگراد و فارنهایت هستش که با فرهای دیگه میشه راحت تنظیم کرد اما با تنور گازی نمیشه 

شما چطور میپزید

شما که این کیک خوشگل و پختی چطور باهاش کیک میپزید اخه همه دستورهای پخت کیک و شیرینی دماهاشون برحسب د ...

من فقط شعله پايين رو روشن ميكنم براى كيك

اما برا لازانيا و پيتزا و اينا ك قرار روش برشته بشه اخر پخت شعله بالا رو روشن ميكنم

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃