2733
2739

خونه طبقه بالای مادرشوهرمو شوهرم هزینشو داده ساخته.اونجا میشستیم.ولی ب نامش نزدن برادراش نزاشتن.ولی اجاره نامه داریم.حالا گذاشتم برادرشوهرم ک زار میزد پول ندارم و از خونش مینداختنش بیرون اومد نشست خونمون ک تا سه ماه خونه پیدا کنه بره.من دو ساله چون بچه پشت سر هم دارم و مریض بودم اومدم طبقه بالای مادرم.الان ی ساله نشستن و بیرون نمیان میگن پول نداریم برین شکایت کنین....مخایم بریم خونه خودمون خالیش نمیکنن.حالا بگن بیا و خوبی کن.شما هیچ وق خوبی نکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باید شوهرت یه کاری کنه  شما ای کاش تخلیله نمیکردی

من مریض بودم.افسردگی شدید.

اومده بودم طبقه بالای مادرم.ک گفتن فلان بهمان وسایلاشون تو کوچس بزارین ۳ ماه بیان دیگه خونتون خالیه...ک این بلا سرمون اومد

2740
چیکار کنم من؟شما بگین.مث ادم گفتیم خالی نکردن.با دعوا گفتیم خالی نکردن.میگم خونه غصبیه نماز روزتون ن ...

اگه اجاره نامه داری شکایت کن  پدرشوهرتون راضی کنین بزنن به نام شما طبقه بالا حتما 

برای رسیدن به موفقیت هام یه صلوات بفرسین ممنون 
اگه اجاره نامه داری شکایت کن  پدرشوهرتون راضی کنین بزنن به نام شما طبقه بالا حتما

پدرشوهر نگو بگو دیوار.اختیارش دس خودش نیس دس پسرای قلدرشه ۵ تا پسر داره حالا نخاستم ب نامم.اجاره نامه دارم قیمت ب روز نوشتن

من مریض بودم.افسردگی شدید. اومده بودم طبقه بالای مادرم.ک گفتن فلان بهمان وسایلاشون تو کوچس بزارین ۳ ...

اثاث خونتون همون جاست یا با خودت برده بودی 

پدرشوهر نگو بگو دیوار.اختیارش دس خودش نیس دس پسرای قلدرشه ۵ تا پسر داره حالا نخاستم ب نامم.اجاره نام ...

خوب بزنه به نامتون به پسراش اطلاع نده  .

پدرشوهرمن حالا به هرکی بخواد خونه میده به هرکی هم نخواد نمیده 

کسی که ازخدانمیترسه چه میدونه نمازچیه وغصبی چیه خواهرمن

ماخونه سه طبقه ساختیم نزدیک ۵۰۰میلیون خرج کردیم چون شوهرم معماره خودش طبق سلیقه خودش ساخت بنام باباش زده بود خودمونو بیرون کردن و دادنش به سه تابرادراش نشستن توش هیچ کاری هم نتونستیم بکنیم چون سند بنام پدرش بود