2737
2734
عنوان

4 maghz

882 بازدید | 7 پست
ta vaghti dokhmalam kochiktar bod az 4maghz ziya destefade mikardma vali bade 1salegi dige gozahstam kenar vali hala mibinma toye sopesh berizma nemifahme mikhore chon khasiyat dare be nazre shoma toye sop 4maghz mirizma khasiyatesh mimone ? ba pokhtan az beyn nemire?
سلام سوگند جون مانلی گل چطوره ؟ چه خبر ؟ وزن گیری دخترت چطوره؟ هنوز پودر پدیا به دخترت میدی؟ بهتره از مغز ها توی شیر موز یا فرنی یا توی بیسکویت وشیر که میدی استفاده کنی عزیزم به نظر من برای من وشما که بچه های بد غذا دارن چاره ای جز این نیست ................ از خودت ومانلی جون بیشتر برام بگو عزیزم بای
سلام سوگند جون مانلی گل چطوره ؟ چه خبر ؟ وزن گیری دخترت چطوره؟ هنوز پودر پدیا به دخترت میدی؟ بهتره از مغز ها توی شیر موز یا فرنی یا توی بیسکویت وشیر که میدی استفاده کنی عزیزم به نظر من برای من وشما که بچه های بد غذا دارن چاره ای جز این نیست ................ از خودت ومانلی جون بیشتر برام بگو عزیزم بای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سوگند جون خوبی؟ دختری خوبه؟ عزیزم اگه 4 مغز رو تو سوپ میریزی لازم نیست حین پخت باشه ... هر بار که سوپش رو گرم میکنی یه قاشق بریز تو سوپش هم بزن... اگه تو شیر موز هم بدی خیلی خوبه حسابی مقوی میشه...

الان وزنش چه قدره؟
salam smai joon sale not mobarak azizam.
vola dr 2mah pish goft dige nemikhad behehs pedia bedi va be vazne delkhah reside vali vaghti ghat kardma dobare bad ghaza shodo vazn aslan nagerfet baraye hamin dr goft dobare mitoni shoro koni.
darm alan behehs midma vali shayd dige nagerfatam akhe vaznesh khobe va kheyli ham khob mikhore akhe dandonash dige kamel shide va mitone ghazaye ma ro behtar bokhore alave bar sopesh .
hala in ghoti ham tamom ke shod dige barash nemigirm ata bebinam bazam khob mikhore va vaznesh khobe ya na. smai joon shirmoz va ferni ke aslan az aval ham nemikhored yani kolan moz dost nadare magar inke ba jele ghati konam.
baraye hamin man toye sopesh 4maghzo mirizam taze alan faghat badom midm amaghzaye dige farmaosh kardma akhe adm akhaste mishe badesham dr goft dige kam kam say kon khelyi behehs tavajoh nakoni mesle ghadim az ghazaye khodeton bokhore baraye hamin man faghgat badomo midma.
salam nava joon khobi khanomi sale not mobarak azizma
aln adr felan nabordamehs ke bebinam vaznesh cheghadre vali khodm ahes mikonam khob shode chon sangintar shode. shir moz dost nadare baraye hamin maghz nemirizam badesham har cheghadr asiyab konam bazam mifahme va nenmikhore baraye hamin toye sopesh mirizma nafahme va li be ghol eto ehtiyaji be pokhjtan nadare har dafe yek ghashogh berizma toye zarfesh kafiye.mersi azizma.
dokhtare jigare to chetore vazngirish chand kilo hast?
ghazaye shoma ro mikhore?
مرسی سوگند جون آوا هم خوبه و خیلی شیطون شده و زبونش حسابی باز شده ...منم از 18 ماهگی که برای واکسن
بردمش دیگه وزنشو نمی دونم اون موقع 10 و 600 بود فکر کنم...
غذای اصلیه آوا هنوزم سوپه البته آوا غذاهای جدید خیلی دوست داره و هر چی بدم می خوره ولی وقتی سوپ میدم
خودم خیالم راحته که کلی مواد غذایی بهش میرسه... دختر نازت رو ببوس (:
2740