2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم من چهارپنج سال پیش استفاده کردم حدودا هشت نه کیلو زیاد کردم ولی بعد قطع کردنش دو سه کیلو کم کردم. .... عوارضی نداشت برای من. .... حالا بستگی داره شما از کجا تهیه کنید 

2731
آره عزیزم من چهارپنج سال پیش استفاده کردم حدودا هشت نه کیلو زیاد کردم ولی بعد قطع کردنش دو سه کیلو ک ...

هشت نه کیلو تو چه مدت اضافه کردی ؟؟من والا از عطاری خریدم هنوز استفاده نکردم اونجا هم سوال کردم گفت عوارضی نداره گفتم باز از دوستان سوال کنم

😊😊
هشت نه کیلو تو چه مدت اضافه کردی ؟؟من والا از عطاری خریدم هنوز استفاده نکردم اونجا هم سوال کردم گفت ...

من تقریبا تا دو ماه وزنم تکمیل شد. ... صورتمم پر شد. ،،، خیلی خوب بود. .... ولی حیف برگشت پذیره. ..... 

2738
من تقریبا تا دو ماه وزنم تکمیل شد. ... صورتمم پر شد. ،،، خیلی خوب بود. .... ولی حیف برگشت پذیره. ... ...

همه جای بدنتون به طور یکسان وزن گرفت؟خب چرا دوباره نمیخورید اگه میگید برگشت ادامه ندادید

😊😊
همه جای بدنتون به طور یکسان وزن گرفت؟خب چرا دوباره نمیخورید اگه میگید برگشت ادامه ندادید

چون خیلی شکم آورده بودم. .... اون موقع دخترم شیرمو میخورد لاغر شده بودم گفتم دو سه کیلو زیاد کنم ولی بیشتر از پنج کیلو زیاد کردم. ..... آره به طور یکسان چاق شدم ولی شکمم خیلی ناجور بود. ..... بعد که ترک کردم و لاغر شدم  ران های پاهام ترک برداشت و تصمیم گرفتم دیگه نخورم. ...... الان هم شربت ویتامکس رازک میخورم هم ویتامین داره و هم اینکه شکم نمیاره. .... 

چون خیلی شکم آورده بودم. .... اون موقع دخترم شیرمو میخورد لاغر شده بودم گفتم دو سه کیلو زیاد کنم ولی ...

یعنی منم‌ استفاده کنم امکان داره ترک برداره پوستم؟

😊😊
2706