2737
2734
میشه توضیح بدید که اگه لاتاری برنده بشیم کلا با چقدر پول میشه اومد امریکا زندگی کرد؟؟؟؟؟؟؟/
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
با این وضعیت دلار که بیش از 3 برابر شده فکر نکنم به صرف باشه!!! خب اونجا باید برای چند ماه خرج کرایه خونه- خورد و خوراک و رفت و آمد و ....درنظر گرفت. البته با توجه به ایالتی که زندگی کنید کرایه خونه ها فرق میکنن.... ولی کلا رقم عمده همونه. و باید زبانتون هم خیلی خوب باشه که بتونید دنبال کار باشید و سر کار برید. رقم خاصی رو نمیتونم بگم ولی خب هرچه بیشتر بهتر...
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما هم امسال ثبت نام کردیم ؛ اما اینقدر دلار گرون شده که فکر نکنم بتونیم بریم !!
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
2728
2738
من یکی از نزدیکانم از همین طریق رفت
هزینش به خاطر گرونی دلار توی اینجا خیلی زیاد می شه
اگه بری باید حتما یه خونه و یه ماشین بگیری چون اینا خیلی مهمه و توی مدت زمانی 3ماه باید همه کاراتو انجام بدب و تقریبا جا بیوفتی
البته این قانون رسمی نیست اما به قول خودمون عرفش اینجوریه
سایت تخصصی مد و پوشاک www.myregal.ir
خانومی
اصلا اصلا به هیچ عنوان پول نمی خواد
لطفا به هیچ عنوان به این فرم ها اعتماد نکنید بچه هااااااااااا
همه اینا دروغ و کلاهبرداری هست
لاتاری یه سایت رسمی داره که شما اسم سرپرست خانواده و افراد خانواده رو توش وارد می کنید.
بچه های بالای 22 سال باید به صورت جداگانه فرم پر کنند
همین
نه پولی نه حسابی هیچی هیچی
سایت تخصصی مد و پوشاک www.myregal.ir
سلام ما از طریق لاتاری داریم می ریم چند هفته دیگه عازم هستیم تا اینجای کار 140 میلیون در نظر گرفتیم .
دولت هیچ کمکی نمی کنه. کار پیدا کردن ممکنه از سه ماه تا یکسال طول بکشه. زبانتون باید عالی باشه و... قبل از ثبت نام به اینجای قضیه فکر کنید چون اگر برنده بشید دیگه نمیشه ازش گذشت و موقعیت وسوسه انگیزی هست پس قبل از ثبت نام حتما فکر کنید. ما هم فکر نمی کردیم یک درهزار برنده بشیم ولی شد. موفق باشید
2706