2733
2734

سلام امروز منو و مامانم رفته بودیم دکتر  من دکتر زنان  و مامانم دکتر مغزو اعصاب  من چدن عفوتت داشتم دکتر برام قرص و پماد نوشت  اومدم خونه ساعت ۱۲ قرصمو خوردم  نیم ساعت بعدش ی حس گیجی و خلسه بم دست داد  ی دفعه رفتم تو پلاستیک دارو ها نگاه کردم تا اشتباها قرص مامانم رو خوردم  تو بروشور قرصه هم نوشته در دوران شیردهی ممنوع    الان من بچه شیر میدم البت خداروشکر شیر خشکم میخوره  بنظرتون تا چن ساعت اثرش تو شیرم هست ؟تا چن ساعت بش شیر ندم؟نوزادم ۴۸روزشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قضيه به اين مهمي اومدي اينجا مطرح ميكني؟

بايد از متخصص ببپرسي

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2740

۱۱۵چیزی نمیدونه در این باره 

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا
۱۱۵ چیه آخه راهنمایی میکنید.   ۱۴۹۰ باید زنگ بزنی.  اسم دارو رو هم میگفتی خب. ببین مد ...

۱۱۵ هم زنگ بزنی میگن!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞