2733
2739
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249816 بازدید | 902 پست
سلام به همه دوستای گلم تو رو خدا یکی ب من کمک کنه شوهرم چندین دفعه آز اس داده ولی صفر بوده این صفر ب ...

نه متاسفانه درمانی نداره

من به همین درد دچارم الان

هیچ کدوم از اقوام و اطرافیان همسرم نازایی ندارن و در کودکی هم هیچ مشکلی نداشته نمیدونم اینم از شانس ما بود انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم شما بچه دارشدین؟درمان شد همسرتون؟شوهرمن آزو اسپرمی و صفره بیوپسی هم منفی بود شوهرشمام همی ...

سلام عزيزم 

انگار شوهر شما آزو بودن درسته ؟؟

و الان الحمدالله باردار هستي 

مباركه ان شاءالله ب سلامتي بغلش كني 

ميشي لطف كني بگي چيكار كردين ؟؟

كدوم دكتر رفتين ؟

ممنون ميشم 

2738
سلام عزيزم  انگار شوهر شما آزو بودن درسته ؟؟ و الان الحمدالله باردار هستي  مباركه ان شا ...

سلام آره آزو هست.من باردارنشدم.ولی یه دخترناز به فرزندی آوردیم.ان شاالله موفق باشی

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
سلام آره آزو هست.من باردارنشدم.ولی یه دخترناز به فرزندی آوردیم.ان شاالله موفق باشی

سلام خيلي ممنون از پاسخت 

خدا حفظ كنه برات ان شاءالله 

ممنونم آمين 

ميشه بپرسم پس چرا تيكر بارداري گذاشتين ممنون 

سلام خيلي ممنون از پاسخت  خدا حفظ كنه برات ان شاءالله  ممنونم آمين  ميشه بپرسم پس ...

ممنون.تیکرتولد یک سالگی دخترمه

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
عزيزززززم  درسته ب نوشته پايين توجه نكردم  خدا حفظ كنه برات 💖

خیلی ممنون بابت دعای قشنگت.همسرشمام مشکل دارن.؟

سلام دوستان همسر من هم ازواسپرم بودن و سطح هورمون هاشون پایین بود اورولوژیست به ما ابتدا بیوپسی پیشنهاد نداد چون گفت مسلما اسپرمی نیست بعد یکسال با امپول بازم ازمایش دادیم این سری گفتن یه اسپرمایی که تقریبا مرده پیدا شده پس حتما بیوپسی مثبت میشه و گفتن وارد سیکل میکرو بشیم که ما شرایطشو نداشتیم بعد چهارماه من درحالی که رفتم نوین بذای میکرو در کمال ناباوری طبیعی باردارشدم

2706