2733
2734
عنوان

پرولوتون و حالت خفگی

694 بازدید | 11 پست

سلام خانما من دوقلو باردارم دکترم برام پرولوتون تجویز کرده هفته ای دو تا ۵۰۰ میزنم . یه بار تقریبا تو ۱۶ هفتگی بعد تزریق سریع آمپول تو درمانگاه حالت خفگی بهم دست داد که پزشکم گفت برای آمپول نیست و تزریق سریع و اشتباه بوده. از اون موقع مشکلی پیش نیومد و امشب هم تو ۲۳ هفتگی با اینکه تزریق آروم بود حالت خفگی بهم دست داد. میخوام بدونم کسی بوده که مثل من بعد تزریق این اتفاق براش بیوفته؟

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
من ده روز یه بار میزنم تنها مشکلم گرفتگی شدید عضله بعد از یک روز به مدت سه یا چها روز هستش 

من تو محل تزریق درد و ورم دارم با دستمال گرم خوبش میکنم ولی حالت خفگی امشب دومین بار بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو محل تزریق درد و ورم دارم با دستمال گرم خوبش میکنم ولی حالت خفگی امشب دومین بار بود

منم خیلی سفت شد و ورم کرد و افسردگی میگرفتم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2728

اون طومارشو بخون ببین چیزی نوشته ! والله منم در جا دستمال گرم میذارم روز اول هیچی نمیفهمم حتی تشخیص نمیدم کدوم رانمه از فرداش شروع میشه

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
منم خیلی سفت شد و ورم کرد و افسردگی میگرفتم

افسردگی هم گرفتم همش یا پاچه شوهرم رو میگیرم یا گریه میکنم. الان چند هفتس بهتر شدم یکم

اون طومارشو بخون ببین چیزی نوشته ! والله منم در جا دستمال گرم میذارم روز اول هیچی نمیفهمم حتی تشخیص ...

نوشته این حالت های منو جزو عوارض ولی نمیدونم چرا فقط من دارم. دکتره هم گفت از آمپول نیست. میترسم نزنم بچه ها یه چیزی بشه

نوشته این حالت های منو جزو عوارض ولی نمیدونم چرا فقط من دارم. دکتره هم گفت از آمپول نیست. میترسم نزن ...

بارداریه دوقلو اکثرا در معرض زایمان زودرس هست این آمپول کمک کننده هست .دکتر خودتون گفت به آمپول ربط نداره یا دکتر درمانگاه ؟ 

2740
بارداریه دوقلو اکثرا در معرض زایمان زودرس هست این آمپول کمک کننده هست .دکتر خودتون گفت به آمپول ربط ...

پزشک درمونگاه گفت به خاطر آمپوله دوزش بالاس حساسیت نشون دادی. پزشک زنان خودم گفت آمپول هورمونیه و تو بدن همه ی زنای باردار هست تزریق سریع بوده

پزشک درمونگاه گفت به خاطر آمپوله دوزش بالاس حساسیت نشون دادی. پزشک زنان خودم گفت آمپول هورمونیه و تو ...

به نظرم منم ممکنه از تزریق اشتباه باش برا من یه بار تو درمانگاه سریع زدن و یه بار هم تو خونه خیلی آهسته زدن دوتاشو شدیدا عضله هام گرفت ولی دوتای دیگه رو یکی تو خونه یکی درمانگاه چون تاکید کردم که ناراحت میشم نه سریع بزنن نه آهسته دوتاشو بهتر بودم .با دکترت مشورت کن شاید دوزشو یا فاصله زمانیو کم کرد یا یکی دیگه جایگزین کرد .

به نظرم منم ممکنه از تزریق اشتباه باش برا من یه بار تو درمانگاه سریع زدن و یه بار هم تو خونه خیلی آه ...

باید یه فکری بکنم چون از شدت سرفه و نفس تنگی ممکنه بچه ها یه چیزیشون بشه. با دکتر صحبت کردم قبلا ولی بازم صحبت میکنم. ممنون عزیزم

باید یه فکری بکنم چون از شدت سرفه و نفس تنگی ممکنه بچه ها یه چیزیشون بشه. با دکتر صحبت کردم قبلا ولی ...

حتما پیگیر شو اگه حساسیت داشته باشی حتما رو بچه ها هم تاثیر میذاره .انشالله که به نفعتون درست بشه