2733
2734

میشه لطفا جواب بدین تاچند روزبعد تزریقhcg اقدام کردین؟ونتیجه گرفتین؟

من نه تنبلی دارم نه مشکل تخمک گذاری ماه دوم اقدام سونوروز۱۲ رفتم وضعیت فولیکولام عالی بودن شب دوازدهم هم  hcg زدم تا کی به نظرتون به اقدام ادامه بدم تاروز۲۰ کافیه؟آیاممکنه دیرترهم آزادشه

لطفا مسخره نکنید ونگید ازدکتر بپرس ازدکتر پرسیدم فقط میخوام ازتجربیاتتون استفاده کنم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره تا۲۲ اقدام کن بعد۱۵ روزکه امپول زدی میفهمی حامله ای یانه 

شمابااین روش نتیجه گرفتین؟

من قبلا طبیعی باردار شدم سقط شد الان خیلی نگرانم واسترس دارم

2731
منم دوقلو میخوام میگن با این امپول میشه درسته؟؟؟ای یو ای ک میکنیم  از همین امپول استفاده میشه؟

دقیق نمیدونم ولی دکتر گفت احتمال چندقلوزایی وجودداره براهمین این یبار نوشت برام

ای یوای نمیدونم چیه🙈

دقیق نمیدونم ولی دکتر گفت احتمال چندقلوزایی وجودداره براهمین این یبار نوشت برام ای یوای نمیدونم چیه ...

ای یو ایم فک کنم از همین امپول میزنن  بعد اسپرمو تزریق میکنن ب بدن ادم حامله میشه

2740
ولی خب بستگی داره بگیره یا نگیره ...من ی دوقلو دختر دارم دوس دارم ی دوقلو پسرم داشته باشم نمیدونم ای ...

وای خدا حفظشون کنه چه جالب عجب صبری داری شما 

نه صددرصد نیس اونوقت همه چندقلوباردار میشدن دیگه اکثرااین آمپولوتقویتی میزنن

وای خدا حفظشون کنه چه جالب عجب صبری داری شما  نه صددرصد نیس اونوقت همه چندقلوباردار میشدن دیگه ...

اخه دکتر گفت چون ی بارطبیعی  دوقلو اوردی حتما بدنت میکشه ممکن هست بارداری بعدیم چند قلو باشه ولی من دوس دارم واقعا بشه  

اخه دکتر گفت چون ی بارطبیعی  دوقلو اوردی حتما بدنت میکشه ممکن هست بارداری بعدیم چند قلو باشه ول ...

اگه دکتر گفته پس امتحان کنین ولی جنسیتش حتما رژیم برین ،به منم روز سونو گفت احتمال چندقلوزایی وجودداره ازروفولیکولام ولی اگه باردارنشم بایدبرم عکس رنگی چون احتمال داره بعدکورتاژ یه بلاهایی سررحمم اومده باشه 

چون میگه همه چی اوکی صددرصد بایدباردارشم 

اخه دکتر گفت چون ی بارطبیعی  دوقلو اوردی حتما بدنت میکشه ممکن هست بارداری بعدیم چند قلو باشه ول ...

الهی خدابهت دوقلو پسرم بده سرت حسابی با۴تا وروجکات گرم شه😍

من بار اول که زدم باردار شدم.

من صبح روز ۱۵ زدم.۱۴ ساعت بعدشم رابطه داشتم.

دوباره فردا شبشم رابطه داشتم و تمام😐

کلا دوبار اقدام

میگن ۱۴ ساعت بعد تزریق رابطه داشته باشین .به نظرم تا شب ۱۵  هر شب داشته باشه بعدش یک شب در میون تا شب ۲۰