2733
2734
عنوان

شروع عادت بعد از مصرف دزوسپتیو

10567 بازدید | 22 پست

سلام.من این ماه برای عقب انداختن عادتم قرص دزوسپتیو مصرف کردم.اما یک هفتس که مصرف رو قطع کردم اما عادت نشدم.به حاملگی شک کردم.بی بی چک زدم مثبت شد.این قرص تاثیری رو جواب بی بی چک داره؟یعنی باعث حاملگی کاذب میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دزوسپتیو من برای مرتب شدن پریود خوردم  احتمال ۹۹ درصد بارداری مبارک باشه

خداکنه حامله باشم.چند ماه پریودم افتاد تو قمر در عقرب.این ماه دکترم گفت دزوسپتیو بخورم تا پریودم جابجا بشه.اما الان یه هفتس قطع کردم و پریود نشدم.

2738
از همتون ممنونم.رفتم ازمایش دادم.باردارم😍

عزیزم خداروشکر 

شما ینی قبل مصرف قرص باردار بودی ؟یا حین مصرف باردار شدی ؟

من اولین ماهه دزوسپتیو مصرف میکنم سه بار تخلیه کامل داشتیم تو رابطه ممکنه باردارباشم؟

عزیزم خداروشکر  شما ینی قبل مصرف قرص باردار بودی ؟یا حین مصرف باردار شدی ؟ من اولین ماهه دزوس ...

سلام عزیزم.من یک هفته قبل شروع مصرف باردار بودم و نمیدونستم

عزیزم خداروشکر  شما ینی قبل مصرف قرص باردار بودی ؟یا حین مصرف باردار شدی ؟ من اولین ماهه دزوس ...

منم‌تازه این قرصو گرفتم روش مصرفشو نمیدونم..نمیدونم دیگه میشه با خیال راخت تخلیه کامل انجام بشه یا ن؟شما اطلاع دارین الان؟

تخلیه کامل انجام نشه بهتره  ادم میترسه

شما باردار شدید تا بحال؟

من ۱۰ روز دیگه زمان پریودمه،ولی حالت تهوع دارم وقتی چیزی میخورم کمر درد هم دارم ینی باردارم؟دارم دیوونه میشم هنوز عقدم

2706