2737
2734
عنوان

امپول اچ سی جی وقرص دوفاستون

4101 بازدید | 14 پست

سلام دوستای عزیز نی نی سایت من تازه عضو شدم و یه سوال دارم کسی بوده با امپول اچ سی جی وقرص دوفاستون باردار شده باشه من 14روز بعداز امپول تست زدم متاسفانه منفی بود یعنی میشه باردار باشم؟؟؟؟توروخدا کمک کنید دوستای گلم

بهتره روز 16 هم تست بزنی اگه بازم منفی بود آزمایش بده

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با این دو تا و داروهای دیگه باردار شدم امپول سینال اف قرص تاموکسیفن و اوومید برای تخمک گذاری خوردم و بعد امپول اچ سی جی زدم و قرص دوفاستون خوردم که خداروشکر بعد از سه سال باردار شدم

2731

بلخ قطعا این داروها کمکی هس برا باروری

فقط اینکه بارداری یا نه..فقط باید منتظر شی موعدت بگذره و بری ازمایش بتا بدی

امیدوار باش ان شا الله که مامانی

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738
2706