2737
2734
عنوان

یه لحظه لطفا

89 بازدید | 15 پست

سلام شما خودتونورو شاهد این قضیه بگیرید و نظر بدید 

من از کلاس اومدم خسته .. بلافاصله جلوپای من  هنوز مانتومو در نیاوردم خواهرمو شوهرش اومدن خونمون .. وپس از حالو احوال   رفتم که چای بزارم خواهرم گفت؛ چای دارچین درست کن 

منم گفتم ؛ ممکنه همه نخورن خواهرمم گفت نه میخورن که یهو شوهرش گفت ؛ منظورش از همه خودشه

من اینجوری شدم 😑

که مامانمو حفت داداشام گفتن بزار عب نداره ماهم میخوریم ..

منم گفتم باشع ؛ و رفتم چای دارچین  بزارم 

خواهرم نمیدونم چی پرسید منم خسته بودم باهمون حال خستگی اما خوب جواب دادم .. یادم نیس چی پرسید 

بعد گفت باز حالت به هم خورده (منظورش اینه اومدی نسازی) خلاصه جواب ندادم  .. و دیدم حالت بدجنسی گرفته گفتم دیشب خوب خوابیدی چون خونش بودیم ما شب قبل 

جوابمو نداد و منم بی خیال شدم بعد دیدم داره به مامانم میگ چقد عقده ایه ..

منم اینجوری شدم😰

مامانمم گف خستس جلو پای شما اومده 

اونم گفت نه خیلی عقده ایه بگو با من حرف نزنه 

اینم‌بارها (تو تاپیکای قبلی گفتم 

حتی یه ذره هم نمیتونه بببینه من تو چیزی موفقم و بارها و بارها اشکمو در آورده و حتی در حد دشمنی ..نه تنها با من بلکه با خواهر بزرگم و...

مثلا میگ به من تو حقمو خوردی نگا روناتو .. لوپاتو ... یا وقتی جداشدم توعقد اولین نفرخواهرم بود که گفت بهم بیوه تورو کسی نمیگیره ... و بارها الکی الکی نفرینم کرده ... به بهانه ای قبل ازدواجم گف الهی جای چادر سفید سیاه سرت کنی و ....  در صورتیکه من دخترم و عقد جداشدم ..)خلاصه در جوابش

منم گفتم من حوصله ی بحث ندارم مگ چی گفتم خسته ام اما دیدی  زودی رفتم براتون چای آماده کنم .

خلاصه ..

نشست و حرف نزد ... فقط بامن ..

بعدش یهو بعد نیم ساعت به شوهرش گفت بریم .اونم بلندشد ورفت ..

چکارکنم ؟؟؟ 

دیگه خستم کرده حسادتایی که کنترلشون نمیکنه و ....

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مطمینی خواهرته 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731

وای محلش نزار این خواهره یا مادر فولاد زره 

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii
یاخدا. اینکه خواهر نیست مادرشوهره واسه خودش چجوری بعد از اون نفرینا و طعنه های بعداز جداییت هنوزم ب ...

سر ناچاری .. اخه مجردم جایی زندگی میکنم که خونه ی مادریشه میاد میره نمیتونم خودمو ازار بدم یبار به خاطر لج من تا ۲شب خونمون بودن و من تو اتاق

2738
بزار هرچی دلش میخاد بگه. با موفقیت هات و یه ازدواج عالی بزن تو دهنش

بخدا نمیتونه ببینه . شوهر خواهر بزرگم کارمند معتبر شرکته نفت چون برا خواهرم طلا زیاد میخره و یه همسر ایده اله . این خواهرمو شوهرش بهش تهمت زدن قاچاق فروشه ... 

یبار جلو شوهر خواهرم از گذشته ی مجردی خواهرم گفت نزدیک جدایی بودن

بخدا نمیتونه ببینه . شوهر خواهر بزرگم کارمند معتبر شرکته نفت چون برا خواهرم طلا زیاد میخره و یه همسر ...

وای خدا این دیگه کیه

بخدا همچین ادمی ارزش فکر کردن هم نداره. 

خیلی عذر میخام اینو میگم ولی به پشمت هم حسابش نکن. بزار هرچی میخاد بگه.

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  

وقتی نمیتونه موفقیت تو رو ببینه پس تو هم از این نقطه ضعفش استفاده کن . سعی کن با موفقیت های پی دی پی خودت بچزونیش خخخخخ

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  
وای خدا این دیگه کیه بخدا همچین ادمی ارزش فکر کردن هم نداره.  خیلی عذر میخام اینو میگم ولی به ...

معمولا سعی میکنم توجه نکنم .. تا حد ممکن الحمدلله خانواده هم میدونن مشکل از این خواهرمه .. چون این بلا هارو سر پدرمم و مادرمم در اوردن 

وقتی نمیتونه موفقیت تو رو ببینه پس تو هم از این نقطه ضعفش استفاده کن . سعی کن با موفقیت های پی دی پی ...

تا الان ایطور بوده .. و خواهد بود اما خیلی جاها کناراومدمو هواشو داشتم ... رفتم کلاس نقاشی رایگان بود گفتم اونم بیاد کلاسای رایگانشو شرکت کنه .. هرکاری میکنم تا کمتر ازارم بده .. یه جور مدارا .. ولی ......

عزیزم خیلی عجیبه که یک خواهر اینجوری باشه.شک نکن که اون یک مشکلاتی داشته که باعث ازار روح و روانش شده و کاملا مریضه...شما اصلا ازش انتظار نداشته باش و فقط بهش کمک کن و گذشت کن.چون اون خواهرته حتی بدشم خوبه...اگر بیمار نمیبود بهترین همدمت بود الان تو باید براش خواهری کنی بهش این حس رو بده که از همه لحاظ اون از تو بهتره یا هر چیزی که روش حساسه رو همینجوری بگو

2706