2733
2739

انگار تمام دنیارو بهم دادن حسی که هیچوقت نمیشه توصیقف کرد قشنگترین حس دنیا

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢

هیچی فقط نازش میکردم میگفتم قوربونت برم گریه میکردم😍😍😍

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط گریه کردم از خوشحالی

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731

خدا این لحظه رو به همه منتظرا قسمت کنه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2738

فقط اشک میریختم و نگاش میکردم،،،،باباش از نگهبان تا پرستار رو مژدگانی داد تا بزارن بیاد ببیندش نصف شبی ،،دستاشو گرفته بود واولین جمله اش هم این بود فرشته کوچولوی بابا عاشقتم

وخدایی که دراین نزدیکیست💖💖💖💖

من میدونم گریه میکنم قربون صدقش میرم کلی بهش میگم خوش اومدی دختر خوشگلم 😍😍😍😍شوهرمم گریه میکنه منو میبوسه و گریه میکنه و کلی ذوق دخترشو میکنه میگه کره خر شبیه خودمه 😄😄😄یک ماه دیگه این اتفاقا میفته به امید خدا

😊😊

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

تجربه نکردم😔

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

واسه تک تک منتظرا این لحظه رو ارزو دارم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اولین بار تا موقع شیر دادن بغلش نکرده بودم تقریبا ۶ ساعت بعد سزارین 

تو اتاق عمل دیدمش دست پرستار گفتم چقدررر گریه میکنه اونام خندیدن گفتن از خدات باشه که گریه میکنه

موقع شیر دادن مامانم گفت بغلش کن بوسش کن نازش کن گقتم روم نمی شه.خیلی برای خودم عجیب بود چون اصلاااا خجالتی نیستم و اینکه سنم هم کم نبود ۳۲ ساله بودم هنوز یادم میوفته میگم چرا روم نمی شد بچه رو بوسش کنم

اینم بگم که بعد زایمان یکم شوکه بودم چون متوجه شده بودم بچه ام یه مشکلی داره ولی به من نمی گفتن هی ظاهرش هم‌نگاه میکردم چیزی معلوم نیود واسه همین یکم شوکه هم بودم و همش میخواستم متوجه بشم چی شده به بچه 

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2706