2733
2739

یا قبلا اینطور بوده چه طور فراموش کرد؟! 

دکتر بردین به این دلیل؟ 

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم احتمال بسیار زیاد بچه کم خونه. حتما یه ازمایش ببرش بده. کم خونی باعث میشه افراد کچ ، مهر حتی کشک زیاد بجون. حتی بچه های بالای یک سال و نیم اگر کاغذ و کارتون بخورن میگن کم خون. دختر منم کم خونه. 

2738

دخترمنم گچ زیاد میخورد بردیم دکتر آزمایشم دادیم خداروشکر هیج مشکلی نداشت 

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
عزیزم احتمال بسیار زیاد بچه کم خونه. حتما یه ازمایش ببرش بده. کم خونی باعث میشه افراد کچ ، مهر حتی ک ...

دختر شما هم میخوره؟ هنوز نبردم دکتر تو اولین فرصت میبرم اما از یه متخصث اعصاب پرسیدم میگه خوردن گچ کم خونی میاره لزومن بچه کم خون گچ نمیخوره

بچه من میخورد  دوسال و سه ماهشه بردمش ازمایش  کم خون بود  یه قطره اهن المانی واسش ...

قطره اهنشو میخورد همیشه؟ قبلا منظورمه

دخترم همشو میریزه بیرون!

دخترمنم گچ زیاد میخورد بردیم دکتر آزمایشم دادیم خداروشکر هیج مشکلی نداشت  

خداروشکر. خداروشکر

نگفت دکتر علتش چیه؟ تا غفلت میکنم یه گاز زده 

فقط نزار بخوره خود گچ کمخونی میاره

قطره اهنشو میخورد همیشه؟ قبلا منظورمه دخترم همشو میریزه بیرون!

اره میخورد 

توی دوسال یکبارم نشد قطره اان بهداشت رو بهش ندم 

بچه منم نمیخورد من یکم اب لیموی تازه طبیعی رو با اب قاطی میکردم توی یه بطری خیلی کوچیک همیشه همه جا همرام بود چند قطره ابلیمو میرختم رو زبونش دیگه راحت قطره رو میخورد

خداروشکر. خداروشکر نگفت دکتر علتش چیه؟ چند سالش بود میخورد؟ تا غفلت میکنم یه گاز زده  چه طوری ...

بچه من دوتکه خاص از دیوار خونه رو میموند و میخورد اون قسمتا نرم بودن 

من روی اون قسمتا برچسب زدم 

2706