2737
2739
عنوان

خانمایی که نینی 6 ماهه دارین

221 بازدید | 32 پست

صبحونه چی بهش میدین؟ من موندم واقعا. سرلاک یبسش میکنه فرنی و اینا دوست نداره هر وعده ام که نمیشه سوپ داد . به شدتم برای نون دست و پا میزنه که بهش بدم. شماها چی میدین؟

شده خاطره هات آرزوت شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بخدا دیوونه شدم دیگه

دقیقا منم😭 همشم تواسترسم وای خدااین وعده چی بدم اون وعده چی بدم.وزنش چقده؟؟

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2731
دخترم ساعت ١١از خواب پاميشه بهش سوپ ميدم شديدا از حريره بادوم و فرني بدش مياد

من دخترم زود بیدار میشه 8 یا 9 بیداره اون تایم سوپم کجا بود اخه😔

شده خاطره هات آرزوت شه؟
2738
انواع پوره ها رو میتونی درست کنی ببین کدومشو دوست داره همونو بده مخصوصا پوره سیب زمینی به خاطر وزنش

سنگین نیس براش؟ دل درد نمیگیره؟

شده خاطره هات آرزوت شه؟

مامانای عزیز😥

شما هم ماه ۶ سر معدتون سوزش شدید داشتید؟؟؟😰😰😰😰😰😰😰😰😰

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
من دخترم زود بیدار میشه 8 یا 9 بیداره اون تایم سوپم کجا بود اخه😔

عزیزم ۸ و ۹ صبح زود نیست که. ماشالله خواب‌اش خوبه. بچه من تو اون سن ۷ صبح گاهی زودتر بیدار بود    بعد این که از زودپز استفاده کنید. سوپ کدو حلوایی هم خیلی خوبه زود درست می‌شه 

2706