2733
2739
عنوان

یعنی باردارای سایت الان خوابیدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 109 پست
برای من دعا کن لطفا   استراحت مطلقم  سرکلاژ هفت ماهه تو رختخوابم   دیابت بارداری گرفت ...

یادم به خودم افتاد فقط من سرکلاژ نبودم به خاطر جفت پایین و خوتریزی در معرض زایمان زود رس بودم 

دخترم الان هشت ماهشه به موقع هم دنیا امد انشالا روزی شما هم بشه 

التماس دعا .ولی من باردار نیستم

محتاجیم به دعا عزیزم، 

دوس داری مامان شی؟

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باردارم عزیزم دعا کن نی نیم از هر لحاظ سالم باشه و سالم بیاد بغلم 

چ کار قشنگی میکنی

برای ارامش خودمم اگه میشه دعا کن

مررررسی

از وقتی اومدی تو دل مامان زندگیشو رنگی رنگی کردی...ان شاالله که به سلامت به بغلم برسی.هیچکاری مهمتر از دوس داشتن تو 😍ندارم.ان شاالله هرکس که منتظره بزودیه زود دامنش سبز بشه🙏🙏
2731

عزیزم اگه میشه منم دعاکن بارداریم به خوبی وخوشی تموم بشه،قندبارداری نگیرم و راحت بتونم طبیعی زایمان کنم چون یه مشکلی دارم احتمالا به خاطراون زایمان طبیعی فشارزیادی بهم وارد میکنه وممکنه به جای دیگمم اسیب بزنخ

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
آهان عزیزم برام دعاکن نه روز دیگه رفتم سونو نی نیم قلبش تشکیل شده باشه😍خودتم به هرحاجتی داری برسی ...

عزیزم تو هم هنوز نرفتی؟فک میکردم فقط خودمم که تا الان هنوز سونوی  قلب نرفتم

از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤
من باردارم😊راستی تولدتم پیشاپیش مبارک منم 17اسفنده تولدم😘

به سلامتی گلی ان شاالله قدمش خیر باشه برات.

ممنون گلم   

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2740

خانما من ناخواسته باردار شدم یه مریضی خاص دارم داروهامو به دستور پزشک میخورم ازتون خواهش میکنم دعا کنید نی نیم قلب داشته باشه و بخاطر داروها بلایی سرش نیاد سالم بیاد بغلم منوهمسرم بدجوری بهش دلبستیم😢

[QUOTE=80685256]منم باردارم عزیزم کمکی از دست برمیاد برات انجام بدم[/QUO

به سلامتی گلم قدمش برات خیر باشه.

ممنون مهربونم، اگه کمکی میتونم کنم حتی کوچیک بگو عزیزم. با دل پاکت هم برام دعا کن ممنون

عزیزم تو هم هنوز نرفتی؟فک میکردم فقط خودمم که تا الان هنوز سونوی  قلب نرفتم

نه من رفتم دکتر گفت ساک تشکیل شده دو هفته دیگه بیا قلبش تشکیل شده 😍که انشالله با توکل به خدا تشکیل بشه

خدایا شکرت😍