2733
2734
عنوان

با عرض معذرت اسهال نوزاد ۴ ماهه

6047 بازدید | 21 پست

سلام خانوما.دخترم یه دو روزه محتویات پوشکش سبز و آبکی و کشداره.دکترم بردم گفت فقط بهش عرق نعنا رقیق شده با اب بده.شما تجربه ای داشتین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حساسیته کش دار نشونه حساسیت غذاییه

سبز قدیمیا میگفتن چاییده ولی تجربه من حساسیت بود و اینکه شیر قشنگ هضم نمیشه براش

دختر من ۷ ماه همینجور بود تا خوب شد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
عزیزم حساسیته کش دار نشونه حساسیت غذاییه سبز قدیمیا میگفتن چاییده ولی تجربه من حساسیت بود و اینکه ش ...

ببخشید یه سوال دختر منم مدفوعش سبزه اما سفته و ۱ بار در روز مدفوع داره اینم حساسیته؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍
ببخشید یه سوال دختر منم مدفوعش سبزه اما سفته و ۱ بار در روز مدفوع داره اینم حساسیته؟

چند وقتشه عزیزم؟سبز کشدار و شل حساسیته اگه سفته نه عزیزم

اگه زیر ۶ ماه هست یعنی بخاطر شیرتونه و مشکلی نیست اگه بالای ۶ ماهه بخاطر مصرف قطره هاشه و غذاهاشه

دختر من ۱۰ الی ۱۲ بار در روز داشت و حدود ۸ ماهگی دیگه سفت شد و خوب شد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
چند وقتشه عزیزم؟سبز کشدار و شل حساسیته اگه سفته نه عزیزم اگه زیر ۶ ماه هست یعنی بخاطر شیرتونه و مشک ...

دخترم ۵ ماهشه اما من از ۴ ماهگی بهش غذا میدم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2738
دخترم ۵ ماهشه اما من از ۴ ماهگی بهش غذا میدم

پس نگران نباش عزیزم یک تا سه بار در روز طبیعیه و سفت هم هست جای نگرانی نیست

پس نگران نباش عزیزم یک تا سه بار در روز طبیعیه و سفت هم هست جای نگرانی نیست

مرسی هزیزم لطف کردی من چون همش یه چیز جدید به غذاش اضافه میکنم خیلی میترسم حساسیت بده نفهمم

عشقم همه کسم دخترم😍😍
بقول قدیمیا پهلوش سرما خورده،بپوشونش خودش خوب میشه،احتمالا روده هاشم صدا میدن نه؟

نه فقط میخوام بخوابونمش رو پام که میذارم تکونش بدم انگار اب تو دلش این ور اون ور میشه

عشقم همه کسم دخترم😍😍
2706