2737
2734
عنوان

خانومایی که خودتون ماست درست کردین

109 بازدید | 19 پست

سلام😍

میشه بعنوان مایه ماست از ماست سون هم استفاده کرد؟

میشه طرزتهیه و فوت فنشو بگید که ماستم شل و ابکی نشه 💖خداخیرتون بده😘😘

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهترین مایع همون سون هست اینقد ماستش خوشمزه میشه اصلا کپی ماست سون میشه

عزیزم برای ۳کیلوشیر چقد ماست بزنم خدا خیرت😘😘میشه دستور کاملشو بگی

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
سون بزنی ماستت بهترم میشه سفت میشه

میشه دستور ماست بذاری شیر گرم باشه یا سرد ممنونم

خرارت شير خيلى مهمه اگ ورم رو به سرد باشه ماست شيرين ولى شل و ابكى ميشه و اگه شير كمى داغ باشه سفت م ...

کمی داغ یعنی مثلا دستو بسوزنه؟

2738
میشه دستور ماست بذاری شیر گرم باشه یا سرد ممنونم

در حدی باشه که انگشت میزنی نسوزه . ۲ تا ۳ قاشق ماست تو یه کاسه هم بزن یه قاشق یه قاشق شیر بهش اضافه کن تا رقیق بشه بعد به کل شیر اضافش کن ظرفت را ۳ ساعت بزار یه جای نسبتا گرم

در حدی باشه که انگشت میزنی نسوزه . ۲ تا ۳ قاشق ماست تو یه کاسه هم بزن یه قاشق یه قاشق شیر بهش اضافه ...

روش بپوشونم؟جاش خیلی گرم باشه خراب میشه؟

يعنى وقتى انگشت ميزنى توش گرماش رو حس كنى به قول مامانم انگشتت رو گاز بگيره

ممنون💖

عزیزم برای ۳کیلوشیر چقد ماست بزنم خدا خیرت😘😘میشه دستور کاملشو بگی

عزیزم سه تا قاشق ماست .شیرت رو بذار بل شعله ملایم بیست دقیقه بجوشه وقتی جوشید خاموش کرد ولرم ک شد ی ذره انگشت بزن توش جوری ک دستتو نسوزونه بعد کمی شیر با سه قاشق ماست قاطی کن هی هم بزن بعد با  بقیه شیر تو سطل قاطی کن خوب هم بزن درشو بذار ۶ ساعت بذار زیر پتو گرم بمونه بعد بردار یک روز کامل بذار یخچال بعد استفاده کن نوش جان😍 ما ک دیگه ماست نمیخرم 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
روش بپوشونم؟جاش خیلی گرم باشه خراب میشه؟

من در ظرفما میزارم تو یه پتو مسافرتی میپیچم میزارم تو اشپزخونه بعد ۳ ساعت یواش یواش پتو درشا برمیدارم ۱ ساعتی صبر میکنم بعد میزام یخچال بمونه چند ساعت. زود پارش کنی اب میندازه

2706