2737
2734

رفتم لیزر قبلش زنگ زدم که سری یه جدا دارید یا نه چون میترسم از زگیل تناسلی و مریضی گفت داریم بیکینی با کلی استرس و خجالت بعد یه مرده هم اونجا بود کاملن رو به روی اتاق بعد خانمه در و باز کرد گفت اماده شو منم لباسمو درنیوردم چون هم مرده رو به رو در بود هم اینکه هنوز ندیدم سری جدا چه شکلیه منتظر بودم بیاد ببینم و بعد دیگه در و باز نکنه و دیدم یه کیسه دستشه و یه حلقه پلاستیکی داخلشه و اکبند هم نبود😐معلوم بود که اکبند نیست بعد بهم گفت چرا در نمیاری گفتم عزیزم مرد اونجا نشسته من چجوری لخت شم  در بیارم در و هی باز و بسته میکنی من همینجوریش هم کلی استرس و خجالت دارم هی در و باز میکنی اگه نمیری و نمیای من در بیارم بعد هم سری لیزر و دیدم گفتم ببخشید من انجام نمیدم میترسم مریضی بگیرم خانمه میگفت مارو پس چرا نگه داشتی اطلاعات نداری گفتم شما پشت تلفن دروغ گفتی مارو بکشونی اینجا و دعواا و گفت مدیونی به ما 😐و برگشتیم با خواهرم بودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بازم خداروشکر از این خجالتیا نبودی بگی ولش کن!دفعه ی بعد جای مطمئن برو حتما

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

یکم عفت کلام داشته باشید دوستان

واقعا از یه دختر خانم یا یه خانم بعیده این چیزا از دهنش در بیاد

هرچیزی رو به کلام نیارید

و شخصیتتون رو خدشه دار نکنید

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
2706