2733
2739
عنوان

از القاب حضرت فاطمه پیشنهاد اسم بدید واسه دخترم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4509 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حانیه 

کوثر

ولی دختر خواهرم  حانیس اسمشو دوس نداره 

کلا فک کنم دخترا این دور و زمونه مدهبی دوس ندارن 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2731
حانیه  کوثر ولی دختر خواهرم  حانیس اسمشو دوس نداره  کلا فک کنم دخترا این دور و زمو ...

هر اسمی که پدر و مادر انتخاب کنند امکان داره که بچه ایراد بگیره و نپسنده.مذهبی و غیر مذهبی نداره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740

ممنون از همگی☺

از اسم های پیشنهادی حانیه قشنگه بنظرم

چقد سخته اسم انتخاب کردن واسه دختر😬

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
دخمل گلمو اگه برا تولد حضرت فاطمه یا یه هفته زودتر بدنیا بیارم با اینکه اسم خودم فاطمه هست شوهرم میگ ...

مگه میشه مادرودخترهردو فاطمه  

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
دخمل گلمو اگه برا تولد حضرت فاطمه یا یه هفته زودتر بدنیا بیارم با اینکه اسم خودم فاطمه هست شوهرم میگ ...

قبول نمیکنه که ثبت احوال اسم مادر و بچه یکی باشه !

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2706