2733
2734

خانما من دکتر گفت هفته هفتمم ولی امروز برا قلبش رفتم گفت ۵هفته و۵روزمه میگم نکنه بچه رشد نکرده خدایی نکرده

ولی گفت قلبش تشکیل شده و داره میزنه و همه چی خوبه..

ولی نمیدونم چرا گفت ۵هفته و۵ روزمه

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میدونی چون دکتر با اولین روز اخرین پریودت حساب میکنه خب شاید نینی دیر تشکیل شده 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2731
لقاح دیر انجام شده عزیز نکران نباش😍

من همیشه ۱۸یا۲۰پریودی تخمک گذاری داشتم البته دکترم بهم گفت لقاحم دیر تشکیل شده ولی بازم از پریودیم حساب کردو گفت هفته هفتمم ولی سنوگرافی گفت ۵هفتته

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

من در واقع 15 هفتمه ولی سونو بهم گفته 13 هفتته. نگران نباش گلم. چیزی رو که دکتر حساب کرده از اولین روز اخرین پری بوده، شما فقط یک هفته پری بودی، در خوشبینانه ترین حالت یک هفته بعد از تمام شدن پری که تخمکگذاری و لقاح انجام شده باشه، پس طبیعیه که سن بارداری و جنینت 2 هفته کمتر از سنی باشه که دکتر بر اساس پری برات تعیین کرده

2738
خب میدونی چون دکتر با اولین روز اخرین پریودت حساب میکنه خب شاید نینی دیر تشکیل شده 

اره مطمئنم دیر تشکیل شده چون من ۱۸یا۲۰پریودی تخمک گذاریمه دوره هامم ۳۰روزس یعنی۱۰روز قبل پریودی تخمک گذاری دارم ولی دکتر بازم از همون روزاول پریودیم حساب کرد

اولین مرحله تشکیل قلب .اگه قلب نبود میشد گفت مشکلی هست.ولی همه چی نرماله.سن پریهم با پریودی فرق داره هربار تغییر میکنه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
سونو مشکلی داشته باشه میگه دیگه  بیخیال چرا نگرانی

ن فقط تعجب کرد گفت جرا دکتر بهت گفته هفت هفتته ولی گفت نی نی سرجاشه و همه چی خوبه قلبشم تازه تشکیل شده

اره مطمئنم دیر تشکیل شده چون من ۱۸یا۲۰پریودی تخمک گذاریمه دوره هامم ۳۰روزس یعنی۱۰روز قبل پریودی تخمک ...

اره دیگ دکترا روز اول اهرین پریودی رو حساب میکنن و اون اخرین مهلت زایمانه

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
اولین مرحله تشکیل قلب .اگه قلب نبود میشد گفت مشکلی هست.ولی همه چی نرماله.سن پریهم با پریودی فرق داره ...

قلبشو برام نذاشت گفت تازه شروع به زدن کرده هنوز ضعیفه ۱۰روز دیگ بیا برات میزارم

اره دیگ دکترا روز اول اهرین پریودی رو حساب میکنن و اون اخرین مهلت زایمانه

اهان پس خیالم راحت باشه مشکلی نیس

2706