2733
2734
عنوان

ویارهای عجیب غریب 🤮

5744 بازدید | 57 پست

من شانس اینو داشتم که هفت هفته حس مادر بودن رو‌تجربه کنم نه بیشتر ، بعد هم سقط شد و جای خالیش تو‌دلم هنوز میسوزه 😔 تا قبل از بارداری من خیلی کارتون دوست داشتم مخصوصا کارتون های نوستالژی دهه ۶۰  جیم جونیور رو هر وقت خونه بودم میدیدم تازه داشت قسمت های اول پینوکیو رو‌میدیدم که فهمیدم تو دلی دارم از همون موقع حالت های روحی ام‌ عوض شد هر بار میزدم جیم جونیور حالت تهوع بهم دست میداد یا حتی اتفاقی از رو این شبکه رد میشدم صداشم میشنیدم حالت تهوع بهم دست میداد الان یک ماه هم از سقطم گذشته بازم همونطوریم 🤮 کسی ازین ویارهای عجیب غریب داشت یا داره 😯 

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400

من به شوهر خالم ویار دارم تا میبینمش حالت تهوع امونمو میبره😓

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مادرشوهرم سر بچه اولش ویار سیگار داشت البته بعد یه نخ کشیدن از سرش افتاد

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

من صداي بلند باعث تهوع ميشد برام. در حدي كه يه بار تو خيابان از كنار خونه اي رد شدم كه با پاك ديواره رو خراب ميكردند همونجا ناخوداگاه نشستم انقدر اوق زدم مونده بودم روده هام رو فقط بالا بيارم .

انشالله خدا تجربه بارداري سالم و فرزند سلامت رو نصيبت كنه به زودي عزيزم 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

منم اینجور بودم 

هفته ششم سقط کردم 

ی انیمیشن بود اونموقع نگاه کردم ی کوچولو 

الان یادشم میوفتم حالت تهوع میگیریم 

از هرچی شبیه اونم باشه بدم میاد 

از راه پله هامون متنفر بودم بو میداد 

2738

اول از همه خیلی متاسفم برات انشالله که دوباره دامنت سبز میشه....منم فقط ۱۶ ماه تونستم بچمو کنارم داشته باشم ولی حس مادریمو از دست ندادم هنوزم من مادرم....ویار عجیب منم این بود که زمان اوایل حاملگیم سریال پزشک دهکده رو که میدیدم و چون همزمان حالت تهوع هم داشتم دیگه بعدازاینکه ویارم خوب شد وقتی به اون سریال حتی قکرم میکردم حالت تهوع میگرفتم هنوزم که دارم برات تعریف میکنم بازم احساس حالت تهوع دارم

فقط دوستان لطفا ازم نپرسین چرا دخترمو از دس دادم

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
مادرشوهرم سر بچه اولش ویار سیگار داشت البته بعد یه نخ کشیدن از سرش افتاد

خاله منم میگه شوهرم یه بسته خرید کشیدم تا از سرم افتاد بعدشم میگفت ب گِل ویار داشتم میگفتم همش گِل بخورم

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

بو اسفند

مخصوصا تو خیابون سر چهارراها این بچها میارن جلو ماشین دود میکنن

یاااااا خدا

پنجرهارم با اینکه میدم بالا ولی اصن اون دود اسفندو میبینم کلا میپیچم تو هم🤢😷😷

⚡یک عدد بی برق...⚡
2706