2733
2739

خواهش میکنم کمکم کنید ببینید من فکرم بده؟؟؟ چند وقت پیش یکی از همکارای شوهرم میخواست زنشو طلاق بده بعد شوهرم رفته بود با همکارش که با زنه حرف بزنه که اگه راه داره جدا نشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط میدونم به شوهرت ربط نداشته چه مردها فکرم میکنن عقل کلن باید زندگی همه را نجات بدن حالا تو زندگی خودشون هزار جور مشکل هست ااا و نمیتونن رفعش کنن ولی برا دیگران اخوندن همیشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بعد کلی حرف زده بودو معلوم شده بود تقصیر همکارشه...خلاصه اومد خونه گفت بهش گفتم اگه یه زن عین زن من داشتی نشونت میداد زدن یعنی چی ....گفتم وا خو زنهدچرا قبول میکنه مگه چه عهدیه تا مظلوم نباشه ظالمی هم وجود نداره

الان دیشب بحث شد گفتم مامانت خیلی ادم خوبیه گفت اره خواهرامم خوبن گفتم خوب منم به خواهرات کاری ندارم گفت ااااا همیشه اذیت از خواهر شوهره ولی خواهرای من کاربت ندارن و صد تا مثال زد که خواهر شوهرا اذیت میکنن

2738

یکم تندتر بنویس

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کلا مشکلم اینه هی مثال میزنه فلانی به زنش محل نمیده فلانی زنش جرات نمیکنه به شوهرش بگه بریم  خونه ی بابامم...فلانی زنش مظلومه ...فقط این وسط منم که خونه بابام میرم هر وقت بخوام منم که ماشین زیر پامه منم که ماهی 200 خرجیمه و از نظر شوهرم خیلییییییی زیاده و لطف میکنه

زنه گفته بود فیلم ملی و راه های نرفته ش زندگی منه و شوهرم خیلی منو میزنه و گیر میده وضع مالیشم بده ح ...

ببین نمیشه یه طرفه قضاوت کرد من سه تا برادر شوهر دارم همشون زن دوست ولی یکیشون  همش زنشو میزنه حتی یبار خواستن طلاقش بدن خانواده زنه  اومدن التماس و نذاشتن این برادر دقیقا همونیه که از همه برادرها با کلاستر و فهمیده تر و مهربونتره ولی زنه خدایی ذات نداره 

بشدت بدجنسه همه هم میگن حیف این پسر که این زنو براش گرفتید چون اهل طلاق نیست میخواد بحساب خودش درستش کنه ولی ادم بی ذات درست بشو نیست از خصوصیات زتش فقط همینو بگم که خودش یبار اعتراف کرد من از قصد جلو پدرشوهر طوری لباس میپوشم که تحریک بشه تازه این فقط یه رفتارشه 

بعد از اون من برا هیچ زنی که کتک میخوره دلم نمیسوزه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
کلا مشکلم اینه هی مثال میزنه فلانی به زنش محل نمیده فلانی زنش جرات نمیکنه به شوهرش بگه بریم  خو ...

تو هم از مردای خوب مثال بزن

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
الان دیشب بحث شد گفتم مامانت خیلی ادم خوبیه گفت اره خواهرامم خوبن گفتم خوب منم به خواهرات کاری ندارم ...

این جمله به منم گفته شد

یکی از فامیلای شوهرم اومد ازم تعریف کنه گفت آره ماشالا انقد با خواهرشوهراش صمیمی و دوسته یکی از اون ور گفت خب چون خواهرشوهراش خوبن

من که چیزی نگفتم ولی خواستم بگم منم خوب بلدم اون روی خودم رو نشون بدم ولی شخصیت دارم برا خودم

از قدیم گفتن از هر چی بترسی سرت میاد....
ببین نمیشه یه طرفه قضاوت کرد من سه تا برادر شوهر دارم همشون زن دوست ولی یکیشون  همش زنشو میزنه ...

شوهر من حرفاشو نوشتم انگار میخواد بگه من از همه بهترم و تو از همه بیشتر حق و حفوق داریو خوشبخت تری

2706