2737
2739
مگافن 

با یه شال سرتونو محکم ببندین، محکم، قرص ادویل یا کات پین بخورین، شال رو بعد از ده دقیقه باز کنین، دراز نکشین، نشته باشین، با گوشی کار نکنین، از نور و صدا هم دور باشین، به کسی بگین پشت گردنتونو ماساژ بده، و همینطور بعد از اینکه شال رو درآوردین، بین ابروها تا شقیقه رو بگین یکی انگشتو بکشه رو پوستتون، بصورت ماساژ

آنروز که مرگ من فرا خواهد رسید، تنها کسی که خواهد مُرد من هستم. پس بگذار آنطور که دلم میخواهد زندگی کنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرصا خواب آور هستن ؟

نه خواب اور نیست

ولی سه چهار روز اول من بدنم سست شده بود 

خونه باشی بهتره چند روز اول 

من رفته بودم خرید وسط خیابون نمیتونستم درست راه برم 

ولی فقط همون سه چهار روز اول بود انگار منگ شده بودم 😂

منم علایم تو رو دارم ولی دکتر گفت میگرنه نگفت خوشه ای 

من حالت تهوع هم میگیرم و بالا میارم ببخشید 

گردنم درد های بدی میگیره

گوشم وحشتناک درد میگیره و بینیم و کلا صورتم 

عکس هم گرفتم گفت سینوزیت ندارم 

ولی موقع سردرد میخوام بینیمو بکنم بندازم دور از بس درد میگیره دو طرفش

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
نه خواب اور نیست ولی سه چهار روز اول من بدنم سست شده بود  خونه باشی بهتره چند روز اول  ...

من چشممو میخوام بکنم 

ولی داروش برای کنترل صرعه قطع کردنی اذیت نشدی

خدایا خودت کمکم کن 
2728
😂😂😂خداروشکر مال من خوشه ایه میگیرن باز راه چاره داره این لامصب نداره من تاحالا دکتر متخصص نرفتم ک ...

حتما فایده داره عزیزم یه سر برو دکتر

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    
2738
سلام قرص ارگوتامین-سی را استفاده و نتیجه را به ماخبر دهید بهترین دارو برای میگرن و سردرد های عروقی

سلام من گابانتین ۱۰۰ مصرف کردم دوهفته خوب شدم کامل ولی سر درد خوشه ای بعد یه مدت باز برمیگرده

خدایا خودت کمکم کن 
سلام من گابانتین ۱۰۰ مصرف کردم دوهفته خوب شدم کامل ولی سر درد خوشه ای بعد یه مدت باز برمیگرده

خوب خدا رو شکر که بهتر شدی فقط این داروی گاباپنتین  یه مقدار افزایش وزن و خواب الودگی میده متاسفانه منم یه مدت مصرف کردم ولی ارگوتامین سی شرکت دارو پخش مصرف کردم خیلی بهتر شدم 

کسی که برایت ارمش بیاورد مستحق ستایش است
خوب خدا رو شکر که بهتر شدی فقط این داروی گاباپنتین   یه مقدار افزایش وزن و خواب الودگی میده مت ...

منم فقط با ارگوتامین خوب میشدم اونم جمع شده دیگه نیست الان فقط سوماپریپتان میخورم باز اون بهتره زودتر خوب میشم

سلام و احترام وقتتون بخیر 

سردرد های خوشه ای یا میگرن قرمز نوعی سردرد حمله ای است که اغلب شبانه اتفاق می افتد و معمولا درد یک طرف صورت بروز میکند و تا ناحیه گیجگاهی نیز انتشار پیدا میکنه . کانون سردرد چشم و کاسه چشم میباشد.

ممکنه با علائمی مثل میوز ، پتوزیس ، آبریزش از چشم و بینی طرف درگیر همراه باشه .

علت اصلی این نوع سردرد هنوز مشخص نیست ولی احتمال داده میشود که علت اتساع شریان های خارج جمجمه ای باشد . 

از مصرف الکل ها ، نیتریت ها ، هیستامین به شدت بپرهیزید ( زیرا مکانیسم اثر گشادکنندگی عروقی دارند)

بهتره به حالت نشسته یا نیمه نشسته بخوابید زیرا خوابیدن طاق باز احتقان عروقی را بیشتر میکند.

۵ تا ۱۰ لیتر در دقیقه اکسیژن تراپی در حین درد شدید بسیار کمک کننده خواهد بود( اکسیژن سبب انقباض عروق میشود و سردرد را کاهش میدهد) 

مصرف داروهایی که مکانیسم تنگ کنندگی عروقی دارند مثل : ارگوت ها ، متی سرژید ، پروپرانول ، آنتاگونیست های سروتونین ( میزان دوز برعهده تشخیص پزشک است ) 

استفاده از محلول لیدوکائین۴ درصد به میزان ۱ cc در داخل بینی نیز مفید خواهد بود . 

ان شاءالله همیشه سلامت باشید

دانشجوی دندانپزشکی هستم 🤗                                 ما نمیتونیم کسی و مجبور کنیم درست رفتار کنه!اما میتونیم کاری کنیم که ارزو کنه کاش درست رفتار کرده بود!

سلام خانم جیران نمیدونم مطلب شما برای چه وقتی هست اما اگر سردرد خوشه ای دارید و یقین دارید بگویید چه درمانی انجام دادید وتا به حال چکار کردید میدونم که درمان نشدید چون درمان ندارد وهمه چیز مقطعی است حتما با بنده مشورت کنید تا راه نمایی کنم مطلبی راجب سردرد خوشه ای نوشتم ومطالعه کنید