2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من میگرن دارم ولی رعایت میکنم که عود نکنه

خواهرم میگرن شدید داره کلی قرص میخورد بابت میگرنش از وقتی عنبرالنسا دود میکنه و دودشو بو میکنه کلا خوب شده دیگه داروهاشم نمیخوره😑😅😅

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    

بله من میگرن دارم 

دو سه روزه عود کرده 

روز اول پنج شنبه بود 

بیرون بودم یعنی تو خیابون میخواستم هوار بکشم

به زور خودمو رسوندم خونه

اینقدر گریه کردم و خودمو به در و دیوار زدم تا مسکن اثر کنه 

همونجا جلو بخاری خوابم برد 

ولی هنوز خوب نشدم از اون روز 

هر روز مسکن😔😔😔

داغونم میکنه به خدا

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
من میگرن دارم ولی رعایت میکنم که عود نکنه خواهرم میگرن شدید داره کلی قرص میخورد بابت میگرنش از وقتی ...

😂😂😂خداروشکر مال من خوشه ایه میگیرن باز راه چاره داره این لامصب نداره من تاحالا دکتر متخصص نرفتم که دارو بده اگر بر م فایده داره

خدایا خودت کمکم کن 
بله من میگرن دارم  دو سه روزه عود کرده  روز اول پنج شنبه بود  بیرون بودم یعنی تو خ ...

بخدا منم اونروز انقد سرمو کوبیدم زمین خونمردگی شده بود من مسکن  میخورمم فایده نداره دیروز دوتا ندادن خوردم اصلا فایده نکرد از ساعت ۱۲ تا ۸ شب سر درد داشتم

خدایا خودت کمکم کن 

من معده درد های خیلی بدی دارم اصلا نمیتونم مسکن خوراکی بخورم 

یا شیاف دیکلوفناک یا میرم درمانگاه آمپول 

دکتر مغز و اعصاب رفتم سدیم والپروات و پراپرانول داد یه ماه خوردم واقعا عالی بود اصلا یک ماه سردرد نداشتم 

ولی یک کیلو و نیم چاق شدم 

گفتم ادامه بدم قرص رو چاق تر میشم قطع کردم دارو رو 

ولی قصد دارم دوباره بخورم 

چون سردردام واقعا وحشتناکن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
علایمت چیه ؟ 

از شقیقه سمت راستم میزنه به چشمم کاسه چشمم وقتی شدید میشه گوشم یکسره ام حالت تهوع دارم از شدت درد فقط دستم به سرمه تقریبا یک ماهه دوباره برگشته از شدت درد خسته میشم 

خدایا خودت کمکم کن 
من معده درد های خیلی بدی دارم اصلا نمیتونم مسکن خوراکی بخورم  یا شیاف دیکلوفناک یا میرم درمانگ ...

اگر قرصا جواب میده من بر م دکتر بگیرم چون من واسه کنکور دارم میخونم الان چند وقته از جا نمیتونم بلند شم 

خدایا خودت کمکم کن 
2706