2733
2734
عنوان

خانمای باردارااار کمک☹️

115 بازدید | 17 پست

سلام دوستان از دیشب حس میکنم بچم خیلی پایین ضربه میزنه ب حدی ک میگم الان پاش میاد بیرون

و ببخشید داخل پام هرازگاهی یکم حالت دردوتیرکشیدن داره

کسی اینجوری بوده ؟!طبیعیه یا خطرناکه؟!

دقیییقا منم اینطوریم بعضی پقتا خیلی پایین میزنه 

همش با خودم میگم اللن پاش میزنه بیرون 

ولی زیاد نرو تو فکر اگر فکر میکنی پایینه استراحتتو بیشتر کن

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

از پایین پا اگه منظور کف لگن یا دو طرف کشاله رانه اگه تو سه ماهه آخر بارداری هستی مال عضلاته کف لگنه که داره کشش پیدا میکنه برای آمادگی زایمان. برای ضربه هم‌اگه منظمه فاصله ها و چند دقیقه طول میکشع داره سکسکه میکنه . البته من وقتی حامله بودم بچم ضربه میزد میخورد تو مثلنه یه لحظه احساس دستشویی و درد میکردم خوب میشد میرفت تا ضربه بعدی خخخخ

ینی طبیعیه؟!🤔

من از درد حتی نمیتونستم راه برم خیلی سه ماه اخر اذیت شدم یعنی پوکیدم هروقتم دکتر میرفتم میگفت طبیعیه. بعضیا دردشون کمه بعضیا هم‌مثل من حتی نمیتونن بخوابن . من نه میتونستم بهوابم نه راه برم نه بشینم بس درد میگرفت الانم که دوماه از زایمانم گدشته هنوز درد دارم 

2706