2737
2739
عنوان

من و نامزدم

415 بازدید | 28 پست

من و نامزدم هميشه با هميم هميشه گوشىش وسط صداش وصله اصلا شبيه آدم هاى مشكوك نيست به من خيلى توجه ميكنه حواسش به همه چى هست  بماندكه جنگ و جدل و اختلاف هم زياد داريم اما در كل شبيه آدم هاى خيانت كار نيست 

يه بار خيلى وقت پيش يه پيام براش اومد با موضوع دلتنگى نامزدم جلو من جواب داد گفت شما نوشت يه دوست بعد همون موقع نامزدم تو برنامه چت بلاكش كرد 

بعد اس ام اس داد ترسو چرا بلاك ميكنى نامزدم شماره شو گرفت وقتى طرف جواب داد گفت اع ببخشيد اشتباه گرفتم نامزدم بهش گفت اشتباه گرفتى بيخود ميكنى اينطورى پيام ميدى و قطع كرد 

من  كه فقط خدا ميدونه اون لحضه از روى كنجكاوى كه اين كى بود ؟ فكر ميكردم يكى از دوست دختر هاى قبليشه كه پيام داده رفتم مارپل بازى كردم و از يه طريقى جيك و پوك طرف و در اوردم بعد متوجه شدم يه خانوم بيست و نه ساله است كه ساكن روستايى اطراف شمال  كه شوهرم براى كار ميره و هميشه هم با هم ميريم فقط يك بار شايد تنها رفته باشه با شناختى كه از نامزدم داشتم با خودم گفتم شايد از اشناهاى يكى از مشترى هاش شماره رو برداشته و داره مزاحمت ايجاد ميكنه ديگه پيگير نشدم حدود دو ماه گذشت و ما براى كار رفتيم شمال رفتيم در خونه يكى از مشترى هاش اون رفت تو من تو ماشين منتظر موندم بعد خانوم  مشترى نامزدم اومد و به اصرار من و برد تو وارد حياط كه شدم ديدم به جز ما يه خانوم حدود سى ساله اونجا نشسته 

بعلههههههههه بعد از يه كم مارپل بازى ديگه مطمئن شدم كه همون مزاحم تلفنى . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزدم هم رفتارش اونجا با من مثل هميشه بود ميوه پوست كند برام و كلا توجه اش رو من بود از اونجا كه اومديم بيرون با لبخند ازش پرسيدم تا حالا خانوم محسن و ديده بودى گفت نه چطور گفتم يادته فلان موقع يه پيام برات اومده بود گفت اره گفتم اين زنه بود تعجب كرد گفت از كجا ميدونى با خنده تعريف كردم از كارم ناراحت شد گفت چرا پيگير شدى مگه به من اعتماد ندارى گفتم فقط كنجكاوى بوده ولى بهش گفتم به محسن بگو كه اين همچين كارى و كرده بزار طرف متوجه شه كه ميدونيم گفت اخه اين كيه كه بخوام فلان كنيم اصلا مهم نيست و در كل مخالفت كرد 

2740
نامزدم هم رفتارش اونجا با من مثل هميشه بود ميوه پوست كند برام و كلا توجه اش رو من بود از اونجا كه او ...

مزاحمه چ نسبتی با محسن داشت؟!

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
نامزدم هم رفتارش اونجا با من مثل هميشه بود ميوه پوست كند برام و كلا توجه اش رو من بود از اونجا كه او ...

به نظرم مقصر صددرصدشوهرشماست !! اصلا چرا بهش برخورده که شماپیگیرشدی!!!صددرصدیه ریگی به کفشش بوده وخواهدبود اون فیلماهم بره واسه عمش بازی کنه!!ازدروغ جلو شمامثلا به اون حرف زده😒😒

ببخشیدها اماشماروساده گیرآورده ...!!ازکناراین قضیه ساده نگذر

خدایا هوای دلم را داشته باش...........