2733
2739

من میشناسم دوتا آقا باهم شریک بودن گودبرداری میکردن واسه ساختمون سازی و این حرفا تو یکی از پروژه هاشون همیجوری ک زمین رو میکنن میرسن ب یه سری عتیقه و این چیزا بعد خاک توسرا تو تقسیم کردنش باهم دعواشون میشه پلیس و میراث فرهنگی میفهمنن همه رو میبرن اونا میمونن و حسرت اون همه پول

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
چندیدن خانواده رو باچشمام دیدم.

حالا اگه پیدا هم کنن مال اونا نیست ک باید ب موزه بدن😀

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میگفتن یکی از فامیلامون پیدا کرده جون خیلی خونه و مغازه میخرید 

الان ورشکست شده و خونه اش هم از دست داده بعد ها فهمیدیم زیادی ببخشید(گ ن د ه     م ی گ و‌ ز ی د ه) گنجی در کار نبوده

میشه برای مشکل داداشم (امن یجیب)بخونید🙏

یکیومیشناسم فرت و فرت درمیاره😳😳

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2728
نشونه هاشو بلد باشی راحت پیدا میکنی 

نشونش چیه حالا

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

چند وقت پیش مستند دیدم دلمو داااااااغ کرد از بیفکری و نفهمی مسئولین.

یه بنده خدایی فکر کنم چوپان یا شکارچی بود دقیق یادم نیست 

توی کوه یه غار پیدا میکنه که کلی نشونه داشته قدیمیا و بومیا نشونه ها رو خوب میشناسن

خلاصه اینم واسه خودش نشونه گذاری میکنه (البته نمیدونم خودش چیزی برداشت یا نه) تو مصاحبه ش چیزی نگفت 

بعده چندوقت که میره سراغ غار میبینه بلههههههه یه عده شکارچیه غیر مجاز غار رو کشف کردن تموم طلاها و عتیقه جات رو جارو کردن و بردن البته آقاهه میگفت اینجا کلی جای ناشناخته داره بعد سازمان آثار باستانی میاد جلوی در غار رو دیوار میکشه که ظاهرا باز دزدی میشه و کلی ........

وای اعصابم خراب شد از یاداوریش بس که این مسئولین بی عرضه ن 😖😖😖😖

حالا اگه پیدا هم کنن مال اونا نیست ک باید ب موزه بدن😀

نمیدن دیگ تااخرعمر عشق میکنن

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2738

شوهر من، چون منو پيدا كرده ...

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

بله چند نفر رو دیدم به شخصه

و معمولا امام زاده های قدیمیا هم اطرافش خیلی هست

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
نشونش چیه حالا

نمی دونم ک معلم اجتماعیمون میگفت گنج ب این آسونی ب دست نمیاد کلی راه و چاه داره تازه اگه کسی پیدا کرد باید تحویل بده مال ما نیست

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

تو شهرستان ما گنج خيليييي زياده

خيليا پيدا كردن و ما جاهاي محتلفي كه ميريم ميبينيم زمينو مثلا ٣/٤مت كندن هي گُله گُله اينجوريه

يا خيليا پيدا كردن

ولي تو همشون يه چيزي مشتركه

اوني كه گنج رو پيدا ميكنه يكي از عزيزانش يا اعضاي خانواده اش يا خودش ميميرن يا يه بلايي سرشون مياد

نمونه پيش روم دومادمونه كه عموش گنج پيدا ميكرده اينجور كه سكه هاي طلا و نقره رو ميداده باباي دومادمون ميفروخته بعد به مدت خيلي كم فوت ميشه ولي وضع زن و بچش ازين رو به اون رو ميشه

منو آذر صدا کنید😊
نمی دونم ک معلم اجتماعیمون میگفت گنج ب این آسونی ب دست نمیاد کلی راه و چاه داره تازه اگه کسی پیدا کر ...

من یه نی نی گیرم بیادباهزارتاگنج پولی عوضش نمیکنم برام دعاکنین 6ساله چشم انتظارم 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
نمیدن دیگ تااخرعمر عشق میکنن

من ک دلم نمیخواد گنج پیدا کنم فقط تو رویاهام میخوام از اسمون کلی دلار بریزه واسم😂

2706