2752
2734
عنوان

دوستاي خوشگل مشهدی کسی ميدونه مارک h,m؟

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 19 پست
الان که گرون شده راستش من خودم هم دیگه مارک نمیخرم.از جاهای مختلف میخرم..

منم دخترم تنها بودم زیاد میگرفتم مهم نبود ولی الان نی نی تو راه دارم باید مراعات کنم 

هرچند قبلا هم همیشه تو حراجی مارک ا میگرفتم و قیمت مناسب نسبت به جنس و مارکش 

هیچ
ممنون عزیزم خیلی لطف کردی  آخه سفر م 3_4 روزه ست ميگم از قبل مشخص کنم آدرس ا رو برم  يه ...

دبنهامز و السی مطمینم دارند..ولی کاسپین مد بزرگساله .بچهگونه کم داره.شاید هم نداره.

من تا چند ماه پیش تمام خرید ام دبنهامز بود..اما الان پنج شش ماهیه نرفتم.

اگر دنبال مارک نیستی..کیان سنتر یک هم لباس بچه گونه قشنگ زیاد داره.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دبنهامز و السی مطمینم دارند..ولی کاسپین مد بزرگساله .بچهگونه کم داره.شاید هم نداره. من تا چند ماه پ ...

کیان دو هم همینطور..اینها اخر بلوار جانباز ان

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
منم دخترم تنها بودم زیاد میگرفتم مهم نبود ولی الان نی نی تو راه دارم باید مراعات کنم  هرچند قب ...

به سلامتی انشالله فارع شی

2731