2733
2739
ب دارو ج نداد دیالیز شد حیت دیالیز کلیش و سپس پیوند مدتی اندک پس زد باز رسه قلب و کلیه در نهایت ایست ...

سابقه مشکلات کلیوی دارید تو خانواده، یا اقوام نزدیک؟

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شنیدم نمک رو باید حذف کرد و حتی رب گوجه فرنگی که نمک داره نزنید به غذاهاشون

چ دکتر طب سنتی و چ دکتر شیمیتی حداقل به مادر همچین چیزی نگفتن 

البته پروتئین ادرار خ دلایل داره شاید متفاوته برا هرکسی 

2731
چ دکتر طب سنتی و چ دکتر شیمیتی حداقل به مادر همچین چیزی نگفتن  البته پروتئین ادرار خ دلایل دار ...

به نظرتون توی بچه ها میتونه به خاطر سرماخوردن کلیه ها باشه؟

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
میشه لطفا دستور گیاهیتون رو بگید🙏🙏🙏🙏

عزیزم چندتا کار مختلف انجام دادن 

ک طولانیه بعضیاش

خام گیاهخواری هم کردن یه مدت خ بهتر شد 

ولی الا دوباره برمیگرده رعایت نکنین

ینی درمان نشد فقط کوتاه مدت کنترل شد 

2740
فقط بگم جدی بگیر  خواستی پیگیر شین خصوصی پی ام یدین ممکنه  نباشم بخوابم  ـبعدشم نگران ...

سلام خوبید من کلیه هام بخاطره دلایلی یه دفعه نازسایی حادکلیه ودفع پروتین شدید دارم و ورم کردم تقریبا داروشیمیایی مصرف میکنم ولی گفتن زینان وگردو خوبه امشب گرفتم درسه روزاینجوری شدم وباداروبه درمان جواب دادم امابه بدبختی کراتینم از ۱.۴به ۳.۷ رسید وتودرمان به ۱.۴ که بعدش نرمال شد وبخاطره یه شوک دوباره کراتینم رفت رو ۱.۳ودفع پروتینن شدید به ۲۷۰۰۰به بالا وبازورم کردم بنظرتون زینان وگردوخوبه من متاسفانه اصفهانم ودسترسی ندارم 

فقط بگم جدی بگیر  خواستی پیگیر شین خصوصی پی ام یدین ممکنه  نباشم بخوابم  ـبعدشم نگران ...

سلام خوبید من کلیه هام بخاطره دلایلی یه دفعه نازسایی حادکلیه ودفع پروتین شدید دارم و ورم کردم تقریبا داروشیمیایی مصرف میکنم ولی گفتن زینان وگردو خوبه امشب گرفتم درسه روزاینجوری شدم وباداروبه درمان جواب دادم امابه بدبختی کراتینم از ۱.۴به ۳.۷ رسید وتودرمان به ۱.۴ که بعدش نرمال شد وبخاطره یه شوک دوباره کراتینم رفت رو ۱.۳ودفع پروتینن شدید به ۲۷۰۰۰به بالا وبازورم کردم بنظرتون زینان وگردوخوبه من متاسفانه اصفهانم ودسترسی ندارم 

دسشویی میری ادرارت کف نمیکنه؟ پاهات رو ببین ورم نداری؟

مادر من کل بدنش ورم کرده جوری ک نمیتونه حتی راه بره،ازمایش نشون داد کلیه هاش پروتئن دفع میکنن ولی الان تعطیلاته و دکتری نیست 

خطرناکه؟باید چیکار کنیم ک یکم بهتر بشه و تعطیلات بگذره؟خیلی نگرانم تورو خدا راهنمایی کنید

2706