2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم

270 بازدید | 33 پست

اونایی ک عکس گرفتن بعدش چ عوارضی داشتین؟؟؟

میگن بعضیا عفونت میگیرن 

من بشدت عفونت ادرار گرفتم ربطی داره آیا؟؟؟

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ربطی نداره .قرص سفکسیم بخور

درحال اقدامم مشکلی پیش نمیاد؟

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤
2728

ب من قبل عکس گفت دو روز قبل عکس و ۵ روز بعد عکس سفکسیم بخور عفونت هم نگرفتم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چسبندگی داشتی موقع عکس

اگه سوالیه نمیدونم

جاری من سه چهار روز پیش گرفت

راسته که میگن تا چند روز نباید نزدیک بچه کوچیک بشه؟یعنی خوده جاری ام به خاطره اشعه که وارده بدنش شده؟؟

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
2738
جاری من سه چهار روز پیش گرفت راسته که میگن تا چند روز نباید نزدیک بچه کوچیک بشه؟یعنی خوده جاری ام ب ...

نمی‌دونم واقعا

ما بچه کوچک نداریم

ولی فک نکنم اونقد عوارض داشته باشه اونم برا اطرافیان

جاری من سه چهار روز پیش گرفت راسته که میگن تا چند روز نباید نزدیک بچه کوچیک بشه؟یعنی خوده جاری ام ب ...

نه عزیزم ربطی نداره .اون ید درمانی هستش که بد هستش واسه اطرافیان بیمار

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
نه جانم موفق باشی.بعد از عکس فرصت خوبیه برای اقدام

الهی آمین 

ان شاالله تلاش ۳۰ماهمون ب ثمر بشینه😂

آره سوالی بود .اون که برات انجام داد بهت چی گفت  در مورد لوله هات

تو گزارش نوشته بود کاملا باز و سالم هردو

نه عزیزم ربطی نداره .اون ید درمانی هستش که بد هستش واسه اطرافیان بیمار

اهان ممنون

صلوات فرستادم عزیزم واسه امضات

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

بعد پنج روز هنوز زیر دلم میسوزه طبیعیه؟؟؟

2706