2737
2734
عنوان

جدا کردن جای خواب در ۶ سالگی؟؟؟؟

971 بازدید | 19 پست

کسی تجربه داره؟

تا الان تو تخت با ما خوابیده 

هرکار کردم میگه میترسم 

الان خواهرش بدنیا اومده خودشم درشت و بزرگ شده اصلا خودم جا ندارم یطرف نوزاد اینطرف دخترم که دایم حرکت میکنه و میاد جای من یا پاهاش روی منه ...کلافه شدم دیگه

از دوسالگی باید کم کم جدا می کردین

الان هم برید تو اتاق خودش بخوابونیدش همونجا دراز بکشید تا خوابش ببره  بعد برید تو اتاق خودتون

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۶ ساله هنوز پیش شما میخوابه  باید از ۴ سالگی جداش میکردین

نرفت 

باباش به سر و صدا حساسه پامیشه شب عصبانی میشه 

از ترس اون و اینکه شب پامیشه حرف میزنه و گریه میترسم بیا تا الان این وضع موندم

من از سه سالگی کم کم شروع به جدا کردن بچم کردم با اینکه خیلی وابسته ام بود ولی کم کم برا جدا شدن آماده شد 

و از چهارسالگی اتاقش جداست 

خیلی ها میگفن دلت میاد بچه رو از حالا جدا کنی 

منم می گفتم چون بچه ام رو دوست دارم جداش میکنم

2740

اتاقش رو براش جذاب کنین 

در اتاقش رو باز بذارین 

در اتاق خواب خودتون رو هم باز نگه دارین 

یه دونه چراغ خواب خوشکل به انتخاب خودش براش تهیه کنین 

بهش بگین همه ما داریم تو یه خونه زندگی میکنیم و هیچ چیزی برا ترس وجود نداره 

سالن خونه رو هم تاریک تاریک نکنین 

موقع خواب تو بغلتون بگیرین و بوسش کنین و تا وقتی کامل نخوابیده از پیشش بلند نشین 

ببین بگو بیا بریم تواتاقت بخوابیم دیگه توبزرگ شدی من بافرشته ها حرف زدم گفتن اگه توی اتاق خودت بخوابی صبح زیر بالشت جایزه می زارن ..بعدشبای اول پیشش بمون تابخوابه وقتی خوابید نصف شب یا دم دمای صبح زیربالشش یه شوکولات یا ادامس یایه چیز کوچولو بزار که صبح پاشدببینه .باورکن اینقدرذوق میکنه و اثر داره.بعداگه یه شب نخوابید نزار بگو چون اتاقت نخوابیدی برات نزاشتن..فقط یه راه حل هم به من بده پسرم تواتاقش میخوابه ولی تادست منو نگیره خوابش نمیبره حتی اگه نصف شبم بیدارشه منو بیدارمیکنه برم پای تختش بشینم😤😣۷ سالشه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
من میگم بچم دوسالشو تموم کنه جاشو جدا کنم ولی راستش دلم نمیاد شوهرمم میگه زوده بنظرتون چیکارکنم؟

دوسال یکم زوده 

ولی تو سه سالگی دلتون بیاد و کم کم‌ شروع کنین به جدا کردنش 

کم کم نه یک دفعه ایی 

من میگم بچم دوسالشو تموم کنه جاشو جدا کنم ولی راستش دلم نمیاد شوهرمم میگه زوده بنظرتون چیکارکنم؟

اتفاقا بچه هرچی سنش کمترباشه بهتره چون معنی ترسو درک نمیکنه .متاسفانه منم دیر جداش کردم و خیلی اذیت شدم تا عادت کنه ولی دوسال هم خیلی زوده

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706