2737
2734
عنوان

برای دخترم

141 بازدید | 8 پست

دخترم ای نابتزین حس من

چشمهای زیبایت را که دیدم دلم پرکشید برای بوسیدنت. دخترم با تو کودکی کردم برایت شعر خواندم  دستهایت را گرفتمو با تو کودکانه قدم برداشتم با تو کودکانه بازی کردم  غذا دهانت گذاشتمو و خوشبختی را حس کردم .در چشم به هم زدنی تو 5ساله شدی میدانم به همین سرعت بزرگ میشوی و من تو را در لباس عروس خواهم دید وقتی که لباست را مرتب میکنم و اشک در چشمانم حلقه زده و سعی دارم اشکهایم نریزد و بهت میگم خوشبخت بشی عزیزتر از جانم. تو شوق زندگی جدید داری و من ارزوی خوشبختیت.

بی تو من میمانم و انتظار پنج شنبه ها و دیدنت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته اگه دختر من به خودم بره هر روز خونه ام پلاسه...😂😂😂اگه به اقامون بره ۱ماهی میاد ومیره

منم همینطور اگه به باباش بره که سالی 1بار . شوهرم اومده شهر من خانوادش 900کیلومتر دورن اونم بخاطر مشغله کاری سالی یکبار میره

منم همینطور اگه به باباش بره که سالی 1بار . شوهرم اومده شهر من خانوادش 900کیلومتر دورن اونم بخاطر مش ...

شوهر من خونه باباش از اتوبان یه ربعه.منم خونه بابام تا خونمون ۱ربعه اما هر روز یا میخوام سنگین برخورد کنم ۲روز یه بار میرم خونشون

2740