2733
2734
عنوان

@نیکی88 درور بر شرفت. شرفت پر درود باد

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 50 پست
خیلی بدید همتون     یه نیمچه توضیح ندادید

همه دارن درود میفرستن. مده خواهر. مد

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم. 😂😂😂😂 من الان برای اون دو تا تاپیک زده بودم و نصیحتشون کردم که برن خصوص لاو بترکونن ...

عزیزم به نصیحت گهربارت گوش دادم 

ببار اون دربازکنو .نوشابه ها گرم شد

...

دیدی من تورو منع کردم به روز خودم افتاد 😂😂😂

مرسی نینی دونه جونم. 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2728
برید دروداتونو بخوابونید بابا

درود من بیداره. خوابش نمیاد. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
دیدی من تورو منع کردم به روز خودم افتاد 😂😂😂 مرسی نینی دونه جونم. 

خواهش میکنم گلم  

عزیزم به نصیحت گهربارت گوش دادم  ببار اون وربازکنو .نوشابه ها گرم شد

در باز کن گم شده 😂😂😂

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2740

این کارای کوچولو های سایته دیگ 😁😁

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
درودو....استغفرلله خدایا توبه😕😒

لطفا این زنجیره رو پاره نکن. یه نفر درود نفرستاد و زنجیره رو پاره کرد خودش پاره شد. گفته باشم  

همه دارن درود میفرستن. مده خواهر. مد

باشه

پس

درووووود  

یادمان نرود...انسان بودن،پاک بودن،مسیول بودن و در اندیشه سرنوشت دیگران بودن،وظیفه نیست! بلکه باید جزء صفت آدمی باشد.

نینی دونه جونم یه مشورت 

به نظرت عکس دخترم رو امشب بزارم یا ممکنه شناخته شم؟ 

تو بگو. هر چی تو بگی 

لطفا این زنجیره رو پاره نکن. یه نفر درود نفرستاد و زنجیره رو پاره کرد خودش پاره شد. گفته باشم   ...

نه پاره نمیشم نترس😐من نگرانم شما پاره شین ازبس درود دورود میکنینا

عشق جانم دوست دارم😍
2706