2733
2739
عنوان

@نیکی88 درور بر شرفت. شرفت پر درود باد

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 50 پست
نینی دونه جونم یه مشورت  به نظرت عکس دخترم رو امشب بزارم یا ممکنه شناخته شم؟  تو بگو. هر ...

چرا میخوای عکس بزاری؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
چرا میخوای عکس بزاری؟

گفتم همه عکس میزارن منم یه عکسی بزارم 😂😂😂

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم همه عکس میزارن منم یه عکسی بزارم 😂😂😂

هر جور خودت میدونی عزیزم ولی من باشم عکس بچمو نمیزارم. 

1چون بچه هست و خودش نمیتونه نظر بده که دوست داره عکسشو بزارم یا نه

2چون ممکنه دور از جونش چشمش بزنن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
هر جور خودت میدونی عزیزم ولی من باشم عکس بچمو نمیزارم.  1چون بچه هست و خودش نمیتونه نظر بده که ...

احسنت. باشه

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2728
نه پاره نمیشم نترس😐من نگرانم شما پاره شین ازبس درود دورود میکنینا

نگران ما نباش. میتونی توی اینجور تاپیکا وارد نشی