2737
2739

اول خودم😡

ما همسایه ایم هر وقت بیاد خونم اول میاد تو اشپزخونه رو نگا میکنه ببینه ظرف رو سینگ نشسته نیست.. یا غذا گذاشتم واسه پسرش😠

بعد اتاق و نگا میکنه دید میزنه حتی سر پایی در حال رفتن 😑

شمام بگین دوس دارم بدونم از بین بدترین رفتاراشون کدومشون بدترن 😅

اونایی که مادر شوهرشون خوبه نیان😄

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مادر شوهرم خوبه نمیام😁✋

😆😆😆😆

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

الخی بترکه جلوم عاروق میزنه نمیدونم درست نوشتمش یانه یامیادبین منوشوهرم میشینه 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2738
اینا رفتار خواهر شوهر منه😆😆😆😆😆😆

خیلی رفتار افتضاحیه😠

۸ سال طول کشید تا در زدن بهش یاد بدم

تازه در زدنو یاد گرفته منتهی میاد تو دید میزنه.بعد برمیگرده با دستش تق تق به در میزنه

فکر کنم ۸ سال دیگه هنوز کار داره تا بهش یاد بدم بیرون خونه واسته در برنه😂

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

دوس داره عروس کلفت خودش و دختراش باشه

هیییییییییی سوال میپرسه تا آمار فی خالدونتو دربیاره

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2706