2737
2734

بچه ها من چیزی از نگهداریش نمیدونم چن ماهه دارمش خوب بود ۲هفتس داره برگای پایینه ساقه دون دونه زرد میشه میفته .

پ ن :تو خونه نگه میدارم و هر۳روز بهش اب میدم اندازه ی لیوان و اینکه ۲هفته پیش ی قلمه از خودش رو تو همون گلدونه خودش کاشتم ینی کنارش!! بنظرتون بخاطر اونه؟؟؟

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حسن یوسف خیلی حساسه زود بهش قارچ میفته باید سمشو بگیری  و اینکه ابی که میدی هم زیاده براش

مرسی عزیزم بعد اون نهالی ک از خودش کنارش کاشتم اذیتش نمیکنه؟؟

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
آفتاب پشت پنجره میخاد زیاد آبش میدی تو این هوای سرد. نابودش کردی بدبختو😩

ای وای 😕 چیکار کنم ؟هنوز دیر نشده یا شده؟؟

تا خاکش خشک نشده اب بهش نده .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738
تا خاکش خشک نشده اب بهش نده .. 

میگم هفته ای ی بار خوبه؟ اخه روی خاک زود خشک میشه ولی داخلشو ک نمیدونم 😕

مرسی عزیزم بعد اون نهالی ک از خودش کنارش کاشتم اذیتش نمیکنه؟؟

نمیدونم راستش

ولی میدونم اگه اب زیاد بری و یا راه هوا از زیر گلدون بسته باشه بلافاصله رنگ ساقه یه جور میشه که انگار خیسه 

و بعد اون گل میمیره😞

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
ای وای 😕 چیکار کنم ؟هنوز دیر نشده یا شده؟؟

فک کنم خراب شده.چون ساقش بی جون شده.خیلی حساسه.من از اون مدل خارجی خوشگلاشو دارم.حالا بزار پشت پنجره آبش نده بیچاره رو.ببین جون میگیره یا ن

هر بار این درو محکم ببند برو

منم شمعدونیام همه برگاش ریختن فقط ساقه هاش موندن

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
حتما سردش شده

نمیدونم گذاشته بودم جلوی پنجره

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
2706