2733
2739
عنوان

مامانم من اينطوره يا مامان شما هم...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 49 پست

مادرتون یک عدد پسر دوسته

مامانبزرگم(مادر مادرم)اینطوریه

مادر پدرم هم داماد دوسته از هیچکدوم شانس نیوردیم ما

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من اصلا نميتونه تودار باشه مثلا ديد ماشين خريديم جوري بدو بيراه به اين و اون ميگفت كه من فهميد ...

دقیقا مامان منم همین شکلیه کاملا درکت میکنم هر روزیم که سنش داره بالا میره بدتر داره میشه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2731
چندتا دختر داره مامانت ؟ با پدرت زندگي ميكنه ديگه؟ (بعضي) مادرا كه خودشون زندگي خوبي نداشتن چشم ديدن ...

فقط من و داداشم و داره.آخه چطور چشم داره ببينه زن داداشم خوشبخت باشه ولي چشم ديدن خوشبختي من و نداره!!!

مامان منم اینجوریه واسه خواهرم میگه خرج نکن ولی واسه این که پول جمع کنه خونشو عوض کنه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

همیشه تو این مورد ها شما بیشتر پیشرفت میکنید دیدم که میگماااا

خدا با توست

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2740
ما میخاستیم ماشین عوض کنیم به هر دری زد که نتونیم عوض کنیم حتی جلوی روم بهم میگفت عوض نکن یه قرونم ...

دقيقا مثل مامان من.ما با كلي قرض خونه خريديم در صورتي كه ما ١٠ ساله ازدواج كرديم داداشم ٣ ساله.تا چندماه باهامون حرف نزد و فهش همه ميداد كه برم وام بگيرم پسرم خونه بخره!!هروقت راجع بهش حرف ميزنم حالم بد ميشه چطور يه مادر اينقد بد!!!

دقيقا مثل مامان من.ما با كلي قرض خونه خريديم در صورتي كه ما ١٠ ساله ازدواج كرديم داداشم ٣ ساله.تا چن ...

با مادرت رفت و امد میکنی؟ من بودم نمیکردم تا اعصابم راحت تر باشه

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
چه عجیب!به نظرم خیلی بدبینی.هیچ مادری این طور نیست

آخه مامانم برا عروسب داداشم كلي خرج كرد و كلي كادو و سرويس طلا به زن داداشم داد ولي برا من نذاشت بابام جهيزيه بخره و همه رو شوهرم خريد بنظرت واقعا بدبينم!؟

مامان من واقعا مهربون نيست حتي نذاشت بابام برام جهيزيه بخره همه رو شوهرم خريد اما الان كه ازدواج كرد ...

تا حالا باهش صحبت کردی ببینی مشکلش چیه باهات؟چرا اخلاقش رفتارش باهات اینجوریه؟

دقيقا مثل مامان من.ما با كلي قرض خونه خريديم در صورتي كه ما ١٠ ساله ازدواج كرديم داداشم ٣ ساله.تا چن ...

رفت و آمددتو کم کن بذار اعصابت راحت باشه 

من هفته ای یبار جمعه ها اندازه ده دقیقه الی نیم ساعت فقط میرم خونه اش میشینم بیشتر از اون اعصاب ندارم تحملش کن 

بسکه زخم زبون میزنه ، تیکه میندازه 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706