2737
2734

مامانم به زندگي من خيلي حسادت داره ولي برعكس عاشق داداشمه و حتي زن داداشم و بيشتر ميخواد.شايد فك كنين حساس شدم ولي بابام هم متوجه شده.دوس داره خونه و زندگي اونا بهتر باشه كافيه ما يه وسيله اي بخريم يا خونه بخريم آتيش ميگيره و شروع ميكنه بد و بيراه گفتن!!!با اينكه داداشم اصلا زياد محلش نميذاره.برعكس سعي ميكنه از ما بكشه و مرتب ميگه اين و بخر برام اون و بخر از اونور پولاشو ميده به داداشم و زنش.حتي وقتي ميفهمه زن داداشم لباساي گرون ميخره يا خرج ميكنه با ذوق مياد تعريف ميكنه اما ببينه ما خرج ميكنيم زورش ميشه حس ميكنم ازش متنفر شدم 

شما هم مادراتون اينطورين؟با مامان من فقط اين اخلاق و داره؟برعكس مادر شوهرم وقتي دخترش خرج ميكنه كلي كلاس ميذاره اما شوهرم كه برامون خرج ميكنه ناراحت ميشه .واقعا من شانس ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما هم مادراتون اينطورين؟با مامان من فقط اين اخلاق و داره؟برعكس مادر شوهرم وقتي دخترش خرج ميكنه كلي ...

اوه عزیزم ناراحت شدم

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
2738
همین شکلیه ولی نه انقد شدید که بد وبیراه بگه

مامان من اصلا نميتونه تودار باشه مثلا ديد ماشين خريديم جوري بدو بيراه به اين و اون ميگفت كه من فهميدم خيلي ناراحته.ازش بدم اومده اصلا حس نميكنم مادرمه

شایددلخور شده ازت...مامانا،همه مهربونن

مامان من واقعا مهربون نيست حتي نذاشت بابام برام جهيزيه بخره همه رو شوهرم خريد اما الان كه ازدواج كردم هي ميگه من خيلي خرج كردم برات!!

ما میخاستیم ماشین عوض کنیم به هر دری زد که نتونیم عوض کنیم حتی جلوی روم بهم میگفت عوض نکن

یه قرونم کمکم نکرد

حالا ماشینمونم پراید بودا دوبارم دزد برده بودش واقعا دلم نمیخاست دیگه توش بشینم😥 الان که عوض کردیم ماشینو داره به هر دری میزنه ماشین داداش بیکارمو عوض کنه ماشین داداشم تیبا مدل ۹۰ هستش یعنی حالا حالاها اصلا نیاز ی به عوض کردنش نیست

ولی این میخاد حتی اگه شده باشه تو بنگاه شرایطی بزنه😲 ولی هرجور شده عوضش کنه😕

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706