2733
2734
عنوان

بیماری دخترم....

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 119 پست
 مرسی عزیزمم حتمن میبرمش شبا تا صبح بالاسرشم دارم نفساشو چک میکنمم توی شهر غریبم دسترسی به هیجا ...

عزیزم.. سخته میفهمم 

انشالله که نتیجه بگیری💋❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
بیمارستان بقیه الله یکی از بهترین بیمارستانای ایران شناخته شده من خودمم اونجا بستری بودم رسیدگیشون خ ...

حتمن تعریفشو شنیدممم

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم ان شالله كه حال كوچولوت خوب ميشه

ببرش پيش دكتر ياسمن ابطحي تو بيمارستان تهران كلينيك

شنبه تا چهارشنبه از ساعت هشت تا يازده و يازده تا يك اونجا هستن

فقط ميتونم بگم كارشون حرررف نداره و اصلا معروفن به دكتر تك نسخه اي

يني با يك ويزيت سلامتي كامل رو كوچولوت به دس مياره

متخصص اطفال و فوق تخصص انكولوژي هستن.

سلام عزيزم ان شالله كه حال كوچولوت خوب ميشه ببرش پيش دكتر ياسمن ابطحي تو بيمارستان تهران كلينيك شن ...

شما راضی بودید ازش

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
2731

اگر تهران هستي دكتر قمرتاج خانبابايي دكتر خوبيه براي ريه اطفال 

ادرسشو تو اينترنت سرچ كن ، خيابان شريعتي ه 

من از قبل شناخت دارم از ايشون و براي درمان دختر خودم هم تجربه شخصي خوبي ازشون دارم 

اگر تهران هستي دكتر قمرتاج خانبابايي دكتر خوبيه براي ريه اطفال  ادرسشو تو اينترنت سرچ كن ، خيا ...

حتمن مرسی

2738
استارتر چطوری گل دخترت بهتر شد؟

سلامم عزیزمم با یه عالمه تحقیق دکتد هرندی و انتخاب کردمم گفتن یک هفته انتی بیوتیک مصرف کنه خلطای گلوشو دید به این نتیجه رسبد اگه خوب نشد عکس برداری صورت میکیره ولی خداروشکر بهترمرسی

سلام استاتر خوبی.دخترت بهتره‌

سلاممم عزیزمم ممنونم گلممم مرسی که به یادم بودید😍

2706