2737
2739
عنوان

غربالگری و تشخیص

244 بازدید | 26 پست

غربالگری دوم رو اگه انجام بدیم مبشه فهمید بچه مشکل سندرم داون داره؟

که بعدش بریم اون آزمایش خونه واسه تشخیص سندروم داون انجام بدیم؟

اول خودت!

با غربالگری اول بنظرم معلوم میشه این سندرومه انشالله ک مشکلی نداره و سالمه نی نیت

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
با غربالگری اول بنظرم معلوم میشه این سندرومه انشالله ک مشکلی نداره و سالمه نی نیت

بچم هیچ مشکلی نداره فقط و فقط مایع ان تی ۲/۴ بوده خیلی حالم بده دیروز گفتن بیا انجام بده گفتم غربالگری دوم انجام بدم بعد اونو

اول خودت!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچم هیچ مشکلی نداره فقط و فقط مایع ان تی ۲/۴ بوده خیلی حالم بده دیروز گفتن بیا انجام بده گفتم غربالگ ...

وای عزیزم دو نیم ک نرماله این دکترام فقط دنبال پولن😐یه کیسه دوختن ک پول امینو سنتزو هزار چیز دیگ از ادم بگیرن خیلی از دوستان تازه سه سه نیم بوده بچشون مشکلی نداشته خیالت راحت باشه مشکلی نیسه ازمایش خونو دادی چی اون نرمال بود؟دکتر چی میگ؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
والا دکتر که منو الکی فرستاد آزمایش تشخیص سندروم !آزمایش ازم گرفتن و فرستادن انگلیس!همش بازاریابی و ...

خدا لعنتشون کنه من از دیشب تا حالا دارم گریه میکنم چرا الکی این کارو میکنن پول میخوان جور دیگه ازمون بکنن خو

اول خودت!
خدا لعنتشون کنه من از دیشب تا حالا دارم گریه میکنم چرا الکی این کارو میکنن پول میخوان جور دیگه ازمون ...

ن گریه کن ن الکی اعصاب خودتو خورد کن نی نیت گناه داره بخدا طوریش نیس مطمئن باش 

2738
وای عزیزم دو نیم ک نرماله این دکترام فقط دنبال پولن😐یه کیسه دوختن ک پول امینو سنتزو هزار چیز دیگ از ...

دوازده هفته و شش روز مایع ان تی این بوده بعد دکترم گفت باید بری متخصص ژنتیک ببینی اون چی میگه رفتم میگه با اینکه آزمایش خونت خوبه ولی این بچه باید از نظر ژنتیکی بررسی شه و.. حالم خیلی خرابه

اول خودت!
ن گریه کن ن الکی اعصاب خودتو خورد کن نی نیت گناه داره بخدا طوریش نیس مطمئن باش 

خیلی دلمو لرزوندن خیلیییییی

کلافه ام فقط میخوام فردا تو غربالگری دوم بگن هیچی نیست😭😭

اول خودت!
دوازده هفته و شش روز مایع ان تی این بوده بعد دکترم گفت باید بری متخصص ژنتیک ببینی اون چی میگه رفتم م ...

ببین از دکتر خودت بپرس بگو من الان امینوسنتزو اینجور چیزا ندم ۱۶هفته غربالگری دوم ازمایش خون بدم اگ دور از جون چیزی باشه معلوم میشه یا ن حتما باید امینوسنتز بدم؟خودتم مطمئن باش طوریش نیس ولی چیکار کنه ادم دس خودش ک نیس میترسه خبرشون با این ازمایشاشون کل حاملگیه یه زنو زهر میکنن 

ببین از دکتر خودت بپرس بگو من الان امینوسنتزو اینجور چیزا ندم ۱۶هفته غربالگری دوم ازمایش خون بدم اگ ...

میگه زود انجام بده قبل نوزده هفتگی من بهت اجازه سقط بدم 

من نمیتونم تحمل کنم بچم سالمه میدونم همش لگد میزنه 

اول خودت!
2706