2733
2739
عنوان

خانمای باردار 3 ماهه اول

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 21 پست
شیافو هرشب استفاده کن منی که فقط یکم درد داشتم دکترم تا ۳ ماهم تموم بشه شیاف برام نوشت 

حتما استفاده میکنم ...چشم 

خدا نی نی رو برات حفظ کنه الهی  ممنونم گلم . جالبه من درد زیاد ندارم 😕

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
نه عزیزم کار سنگین انجام ندادم و هیچی پیش نیومد رابطه هم نبود  ببخشید یهو ترشحاتم از رنگ زرد رف ...

بارداری دوره حساسیه مدام باید مراقبت کنی.. منم یه سری لک شدم.. من مثل شما زید دقت نمیکنم چون خیلی استرس میگیرم..دکتر گفت جفتم پایین و خیلی مراقب باشم تا سه ماه تموم شه.. تموم شد و لک ندیدم ولی دو روزه باد خورده به کمرم از دلدرد کمردرد نمیتونم از جام بلند شم.. همش دراز کشیدم تو نی نی سایت میچرخم...باید مراقب خودت باشی تا این ۹ماه به سلامتی سپری شه راحت شی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارداری دوره حساسیه مدام باید مراقبت کنی.. منم یه سری لک شدم.. من مثل شما زید دقت نمیکنم چون خیلی اس ...

ان شاءالله این دوران رو به راحتی سپری کنی بدور از استرس ..

اولش اینجوریه بعدش قراره چی بشه 😊😁😁😁 خدا تمام نی نی هارو حفظ کنه الهی .التماس دعا عزیزم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728

سلام دوستان من از یه ساعت یبارپامیشم توخونه فقط راه میرم دکترهم بهم گفته استراحت مطلق اینکه اشکال نداره

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
سلام دوستان من از یه ساعت یبارپامیشم توخونه فقط راه میرم دکترهم بهم گفته استراحت مطلق اینکه اشکال ند ...

خب استراحت مطلق یعنی اینکه تا جایی که ممکنه راه نری .فقط برای سرویس حتی نماز هم نشسته بخونی .

اگه لک بینی ات کمتر شده میتونی راه بری ولی نه زیاد

سلام دوستان نمیدونم چراپوست بدنم میخاره درضمن چیکارکنیم تاپوست شکممون ترک یرنداره

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون