2733
2734
عنوان

هفته ۳۹ بارداری

414 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من دیشب ساعت ۹ یهو بیهوش شدم و بردنم بیمارستان و بعد از بهوش اومدن شکمم وحشتناک سفت شده بود در حدی که گریم رو دراورد بعدش معاینه لگن شدم یعنی با دست که ماما گفت هنوز رحمت باز نشده برو خونه ولی شاید یه کمی خونریزی داشته باشی بخاطر معاینه، اومدم خونه خونریزی نداشتم ولی بعد از نیم ساعت پاشدم که راه برم دیدم مثل ادرار همینجوری داره ازم اب میره یعنی در حد یه ادرار نه بیشتر نه کمتر بعدش دیگه ول شد، درد هم ندارم نمیدونم میترسم کیسه آب باشه ولی چرا قطع شد اخه یا بخاطر معاینه است؟

کیسه اب قرار نیس ک اندازه بشکه اب بریزه 

در حد ادرار بی اختیارم باشه کیسه ابه 

احتمالا کیسه اب بوده 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اومدى تاپيك ميزنى با اين اوضاعت؟؟؟؟ پاشو برو بيمارستان شايد كيسه آبت پاره شده

پس چرا از دیشب ساعت ۱۱ که این اتفاق افتاد همون یکبار بود و قطع شد و اصلا درد هم ندارم، چه میدونم خواهر اینقدر تو بیمارستان گفتن هنوز رحمت باز نشده چرا اومدی الکی که میترسم بازهم الکی باشه برم 

2731
کیسه اب قرار نیس ک اندازه بشکه اب بریزه  در حد ادرار بی اختیارم باشه کیسه ابه  احتمالا ک ...

بعدش درد داره یا نه، از کجا بفهمم مال کیسه آبه یا مال معاینس اخه ماما دیشب گفت اصلا رحمت باز نشده و بچه هنوز بالاس شاید تا آخر هفته دیگه هم بکشه نمیدونم

اره معمولا درد میاد 

من ک ی بیس دقه بعدش شروع شد

میخای یبار دگ برو معاینه 

اگ هم باز نشده باشه 

خدای نکرده بچه تو خشکی نیفته و نفهمی 

این همه ساعتم گذشته اگ کیسه اب باشه 

سریع سز میکنن

2738
پس چرا از دیشب ساعت ۱۱ که این اتفاق افتاد همون یکبار بود و قطع شد و اصلا درد هم ندارم، چه میدونم خوا ...

ن برو حتما بگو کیسه ابم پاره شده براشون توضیح بده 

ن نمیگن ،شیفتا هی عوض میشه 

لطفا یه چیزی بگید بعد از پاره شدن کیسه اب درد هم میاد یا نه من کل دیشب از ترسم نخوابیدم ولی نه دیگه ...

ما که علم یه دکتر رو نداریم بعا حدس و گمان که نمیشه مشخص کرد چه مشکلی برات پیش اومده عاقلانه ترین کار اینه که بری دکتر تا مشخص بشه توی چه وضعیتی هستی

عزیزم من تازه یه هفته است زایمان کردم و کیسه آبم پاره شده بود، راه برو باید ازت آب خارج بشه نه حالا خیلی زیاد ولی انگار کنترل ادرار نداری ، ولی با تمام این تفاسیر برو اورژانس،  

بعدش درد داره یا نه، از کجا بفهمم مال کیسه آبه یا مال معاینس اخه ماما دیشب گفت اصلا رحمت باز نشده و ...

ن درد نداره مال من بچه اولم پاره شد هیچی درد نداشتم ولی اگه دنیا نمیاوردم خفه میشد سزارین شدم

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
2706