2737
2734
عنوان

توروخداکمکم کنین..

147 بازدید | 11 پست

سلام روز دوم ازهفته21بارداری ام..

ترشحاتم قطع شده..دردوخارش دهانه رحم دارم..

معذرت میخوام موقع ادرار هم دهانه رحمم حالت بیرون زدگی داره وخشکه و حس میکنم ورم کرده..

تپش قلب هم دارم..بخاطراسترس هفته بیست بیمارستان سرم زدم و نوارقلب..سوزش ادرارهم دارم..

دهانه رحمم هم حس میکنم داخلش زخم بوده ک کنده شده..همچین حسی دارم

کمردردهم گاهی دارم امانه خیلی زیاد..

حرکاتشوحس نمیکنم جفتم قدامی هست..بخدادارم میمیرم ازاسترس چ مشکلی هس کسی شرایطو داشته؟؟کمکم کنین

دردزیرشکم و ی کم انقباض شکمی هم دارم گه گاهی

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

یاامام رضاع🙏🙏 کمکم کن

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من درد و خارش شدید داشتم خیلی شدید جوری که از خارش ورم میکردو خون میومد دکتر بهم پماد داد میزدم خوب ...

مرسی عزیزم..بنظرت انقدرنگران نباشم؟؟

خیلی عذر میخوام میرم دستشویی انگشت میکنم ببینم نکنه بازبشه زایمان زودرس باشه یازبونم لال جنین مرده باشه 

وای خدایا😧😧

همش خس میکنم توی دهانه رحمم تیغ و زخم هست

2731
مرسی عزیزم..بنظرت انقدرنگران نباشم؟؟ خیلی عذر میخوام میرم دستشویی انگشت میکنم ببینم نکنه بازبشه زای ...

😐😐😐دیگه انگشت نکن

اینهمه استرس واسه جنینت سمه

همون که داده خودش حافظش هست

حالا واسه اطمینان خودت فردا برو بیمارستان ضربان قلبشو بگیر 

اینهمه استرس و نگرانی بخودت وارد نکن

😐😐😐دیگه انگشت نکن اینهمه استرس واسه جنینت سمه همون که داده خودش حافظش هست حالا واسه اطمینان خو ...

خیلی استرس دارم..بالاهم نوشتم ک رفتم بیمارستان بهم سرم زدن

پناه برخدا میسپارم دست خودش🙏🙏 ممنون عزیزم خیرببینی

یک چیز شیرین بخور.به پهلوی راست دراز بکش..حس میکنی اش انشالله..

اگر هم خیلی نکران هستی بیمارستان حتی الان هم بری ازت نوار قلب بچه میگیرن..

بهتره این مشکلاتت رو به دکترت بگی..

دیگه بارداری بعصی وقتها سخته...من مشکلات تو رو نداشتم ولی یک چیزهای دیگه داشتم...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
یک چیز شیرین بخور.به پهلوی راست دراز بکش..حس میکنی اش انشالله.. اگر هم خیلی نکران هستی بیمارستان حت ...

خیلی سخته..خوردم درازکشیدم حس نمیکنم..ی حالتی مثل نبض بود ک فکرکنم چون یکم روشکم خوابیده بودم میزد..

اینجااینترنتی نوبت دکترمیدن و شماره هم نمیدن ب کسی باید صبرکنم مرسی عزیزم پناه برخدا

2738
خیلی سخته..خوردم درازکشیدم حس نمیکنم..ی حالتی مثل نبض بود ک فکرکنم چون یکم روشکم خوابیده بودم میزد.. ...

خوبی؟ رفتی دکتر؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
خوبی؟ رفتی دکتر؟

ن هنوز نرفتم..اینجا فقط توی بیمارستان نوبت میدن اونم روزی ی دکترمیاد که بعضیاشون خوب نیستن..متخصص زنان تو شهرندارن..خیلی نگرانم

مرسی عزیزم خیلی مهربونی😍 خیلی

ازخدامیخوام ب هرچی میخوای برسی😍😍 واقعادوست دارم

عزیز م من بیرون زدگی واژن رو داشتم، یعنی همون احساس میکردم دهانه رحم م هست رفتم دکتر کلی بهم خندید گفت طبیعیه ولی خارش نداشتم شما یه ویزیت حتما برو دکتر احتمالا عفونت گرفتین

عزیز م من بیرون زدگی واژن رو داشتم، یعنی همون احساس میکردم دهانه رحم م هست رفتم دکتر کلی بهم خندید گ ...

ممنون عزیزم خیلی خوب شد ک گفتی خیرببینی ان شاءالله😍😍 اره عفونت دارم حتمامیرم گلم ممنوووووون❤❤