2733
2734

سلام وقتایی که دلتون گرفته و ناامیدین و شکستین تو زندگیتون چیکار میکنین؟چی حالتون رو بهتر میکنه؟

چه استراحت خوبیست در جوار خودم،خودم برای خودم با خودم کنار خودم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهنگ

گاهیم یکم گریه جایی ک بدونم پشه هم پر نمیزنه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2731

ساعت های طولانی دراز کشیدن تو رختخواب ....مصرف قرص خواب...استخر...

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
انقدر خود خوری میکنم میرم یه دوش میگیرم اروم میشم😐😐

مثل من انقد همه چی رو آوار میکنم رو ذهنم بعد میگم اینطوری اینطوری تا اعصابم کامل بهم میریزه

چه استراحت خوبیست در جوار خودم،خودم برای خودم با خودم کنار خودم  
2738

هیچی دارم ذره ذره اب میشم همین الان

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حرف زدن و دعا کردن با خدا که تو تمامی ادیان هست..الا بذكر الله تطمئن القلوب

همانا دلها آرام گیرد با یاد خدا🌹🌹🌹

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹

کتاب.فیلم.چایی. جک.قلیون دعوام نکنید.فیلم وکتاب خوب واقعا هواس ادمو پرت می‌کنه.سایت و تل

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706