2733
2734
عنوان

بهترین آهنگ زندگیتون

376 بازدید | 24 پست

موندگارترین اهنگ وقشنگ ترین اهنگی ک باهاش خاطره دارین و دوست دارین چیه؟

من خودم...

نامهربونی بادلم نمیکنه ب هیچ قیمتی ولم نمیکنه

آهنگ سریال دردسرهای عظیم

این دقیقا اهنگ منه.. نامهربونی با دلم نمیکنه..به هیچ قیمتی ولم نمیکنه!!!

اهنگ من و عشقم بود خوب ولی به یه قیمتایی همو ول کردیم😔

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این دقیقا اهنگ منه.. نامهربونی با دلم نمیکنه..به هیچ قیمتی ولم نمیکنه!!!  اهنگ من و عشقم بود خ ...

یادتون رفت ب هیچ قیمتی ولم نمی کنه؟

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
2740
یادتون رفت ب هیچ قیمتی ولم نمی کنه؟

نه راستش ما رو جدا کردن! خانواده ها.. به هرحال ما3 سال باهم بودیم.. من به جرات میگم من20سالمه ولی فقط سه سال زندگی کردم..

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
نه راستش ما رو جدا کردن! خانواده ها.. به هرحال ما3 سال باهم بودیم.. من به جرات میگم من20سالمه ولی فق ...

می فهممت گلم😍منم ازوقتی همسرم امد توی زندگیم زندگی کردم

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

Delibal و iyi ki hayatimda...

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
نه راستش ما رو جدا کردن! خانواده ها.. به هرحال ما3 سال باهم بودیم.. من به جرات میگم من20سالمه ولی فق ...

چراجداشدین

چراجداشدین

من مطلقه بودم عشقم مجرد بود.از دوتا شهر مختلف بودیم..باباش گفت هیچ وقت اجازه نمیدم پسرم بره یه دختر مطلقه رو بگیره..منم خواستگارامو رد میکردم واسش ولی اخر مامان و بابام تحت فشار گذاشتنم اینقد عذاب کشیدم اینقد بهم زخم زبون و حرف زدن که اخر  خود عشقم گفت تا کی میخوای به خاطر منی که تکلیفم معلوم نیس حرف بشنوی برو پی زندگیت.. منم لج کردم گفتم میرم تا بفهمی حرفات یعنی چی..سر لجبازی ازدواج کردم و حالا جفتمون پشیمونیم..هرچند خیلیییی وقته خبر ندارم ازش اوایل  ازدواجم فقط فهمیدم که پشیمون شده از حرفاش منم پشیمونم ولی سودی نداره..دارم سعی میکنم عادت کنم

چرا جداشدید؟

توضیح دادم عزیزم