2737
2739
عنوان

ناامیدی از موفقیت در کنکورتجربی

585 بازدید | 32 پست

سلام دوستان. من حدود پنج ماه و نیم دیگه کنکور دارم ولی به دلیل یه سری مشکلات که تو تاپیک اولم هم توضیح دادم تا الان زیاد نخوندم و میخام شروع کنم. ولی حس میکنم واقعا وقت کمی مونده و ناامید شدم . اخه هدفم رسیدن به رشته ی دندانپزشکی (که قاعدتا رتبه ی زیرهزار میخاد) بود ولی خب حس میکنم کلی از رقیبام جا موندم و دیگه نمیتونم به هدفم برسم. از طرفی این هدف از بچگی با من بوده و حس میکنم اگه وارد رشته ی دیگه ای شم هیچ وقت روحم ارضا نمیشه.  

خانوما شما کسیو دیدین که تو زمان کم تونسته باشه تو کنکور تجربی موفق شه؟ به نظرتون امیدی هست که من بتونم خودمو برسونم؟   

شب و روز کارم شده گریه  

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پایت قوی هستش میتونی .ازمون میدی ترازت چنده ؟ 

پایه ی قوی دارم. معدل دیپلمم نوزده و هشتاد بود. یعنی میخام بگم خیلی هنگ هم نیستم

ازمون هم چون عقب موندم شرکت نکردم

2731
کوشش بیهوده به ازخفتگی شما تلاشتو بکن امسال نشد سال بعد زودتر شروع کن 

اخه امسال هم سال دوممه. حدود یکسال و خورده ای درگیر یه مشکلم متاسفانه که به تازگی حل شده

تا وقت داری بدون استرس بخون پنج ماه خیلیه .من روزی ۴ ساعت میخوندم بعد عید زیاد کردم ساعتمو ۵۰۰ شد .ولی بستگی به وضعیت زیست و شیمیت داره .من تو کل ازمونا این دوتا درسو صد میزدم میانگین درصدم صد بود کلن ولی کنکور ۸۹ زدم .بتونی زیست و شیمیتو قوی کنی بقیه میانگین ۵۰ ،۶۰ بزنی قبولی 

عزیزممم ناامیددی بدترین مخرب برا کنکپره

معلومه ک وقت هست معلومه که میتونی من جند بار تو سایت توضیح دادم

منم خودم از ابان و اذر شرو کردم

پایمم عالیه عالی نبود چون سالای سوم و پیشم سر ب هوا شده بودم و فقط شب امتحان درس میخوندم 

دوسال کنکور دادم و باز مث تو نمیخوندم ب دلیلای الکی و ناامیدی و...

ولی ی روز گفتم اگه خودموکشتم باید بشه و شد

مطمن باش اگه بهش ایمان بیازی میشه

2738
اخه امسال هم سال دوممه. حدود یکسال و خورده ای درگیر یه مشکلم متاسفانه که به تازگی حل شده

خوب خداروشکر مشکلت حل شده پایتم میگی قوی بوده با دست رو دست گذاشتن و گریه کردن که کاری پیش نمیره ازهمین الان یه برنامه تووووپ برای خودت بریز ازفردا هم شروع کن خیلی عقب نیستی نهاااایتش اینه ک قبول نمیشی برای سال بعد آمادگی بیشتری داری ضرر نمکنی که

عزیزممم ناامیددی بدترین مخرب برا کنکپره معلومه ک وقت هست معلومه که میتونی من جند بار تو سایت توضیح ...

عزیزم شما سالی که قبول شدی از ابان و اذر شروع کردی؟؟؟

خوب خداروشکر مشکلت حل شده پایتم میگی قوی بوده با دست رو دست گذاشتن و گریه کردن که کاری پیش نمیره ازه ...

اخه متاسفانه امسال اخرین شانسمه و سال بعد نظام عوض میشه  

اخه متاسفانه امسال اخرین شانسمه و سال بعد نظام عوض میشه    

خوب دیگه پس چرا دست رو دست گذاشتی اخرین فرصتتو ازدست نده. من هم‌اتاقیم مشاوره کنکور میده خودش پزشکی میخونه اگه مشاور میخای و میتونی هزینه کنی بگو شمارشو بهت بدم. الان مدرسه هم نمیری وقتت خیلی ازااااده ب نظر  منکه عقب نیستی بایدشروع کنی

آره من ورودی ۹۶م  آبان و آذر ۹۵ شرو کردم

وای خوشبحالت. ایشالا همیشه موفق باشی عزیزدلم. 

میتونم بپرسم از وقتی شروع کردی روزی چندساعت خوندی؟

حتماً میتونی با این معدل خوب و علاقه ات به این رشته، 

بشین بخون ان شا الله  وقت کم نمیاری و قبول میشی 

مهم کیفیته نه کمّیت!

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706