2737
2734

خواهرم اومده بود بعداز ظهری خونمون مادر شوهرمم متوجه شده بود که خواهرم اومده .یه دوساعتی موند بعد رفت اومده بود دخترمو ببینه شاید ماهی یه بار بیاد مثلا .

دخترم برا دندوناش یکم بیرون روی واستفراغ داره .مادرشوهرم شب زنگ زد 

بعد شوهرم گوشیو برداشت  بهش گفت بچه اینجوری شده .

حالا برا اونیکی دندوناشم که دراومده اینجوری  شده بود مادرشوهرمم میدونه .

بعد گوشیوشوهرم  داد بهم شروع کرد کلی نصیحت بعد میگه براش اسفند بریز بچست دیگه یه موقع نظر میخوره 😢😢😢

یعنی خواهر تو اومده چشم زده .آخه درسته این حرف .چرا لا ل شدم هیجی نگفتم .البته من زبون تو دهنم نیست اینجور موقع ها .

چرا باید آخه ناراحت بشه که خواهر من دوساعت اومده به من سر زده که متلک بندازه .

به خدا اینقدر ناراحتم از دیشب تاحالا.

برای سلامتی وشفای بیمار دچار سرطان صلوات بفرستین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم‌خودتاناراحت نکن.

شایدنگران نوه ش بوده دیگه اینجوری ازدهنش دراومده..

شما‌به دیدمثبت نگاه‌کن که بفکرنوه ش چشم‌نخوره😊😊

😂😂😂😂😂😂😂😂بخند دنیا به روت بخنده😂🤣

بیکاری ناراحت بشی     زندگیه خودته  هرکی دوس داری میاد هرکس هم دوست نداری نزار بیاد     عامو زندگیتو بکن  

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738

قدیمی ها اینطوری فک می کنن.مامان من می گه گاهی خود پدر ومادر بچشون رو چشم میزنن اونم به خاطر عزیز بودن نه اینکه چشم بد باشه .ناراحت نشو شاید منظوری نداشته

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

عنوانت منو یاد اون جوکه انداخت که عروسه رفته بود تو گوشیه مادر شوهرش اسمشو همراه اول سیو کرده بود هر روز بهش پیام میداد به عروس خود نیکی کنید تا رستگار شوید

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

وا چه حرفیه. نظر خوردن کلی میگن.

تازه ما شمالی ها یک حرف داریم عزیز چشم ویشته گرنه.

یعنی برای یکی عزیز باشی چشمش بیشتر میگیره. ناراحتی نداره من خودم گاهی از یک عزیزی خوشم میاد خودم میگم اسپند دود کنید خیلی شیرین اومد. یک انرژیه دیگه 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706