2733
2739

نامزدم میگه باید بیای بمونی پیشم و از دیشبه ناراحتیم و باهاش قهرم...

مامانمم میگه چرا نامزد کردی ...

اخه ما‌ خوانواده بودیم که اصلا با هیچکس رفت و‌اومد نداشتیم...

الان مامانم میگه چرا شوهر کردی؟

من چیکار کنم دارم دیونه میشم

😔😔😔😔😔

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

بنظرتون بمونم پیشش؟

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
بنظرتون بمونم پیشش؟

همسرت مریضه ازت انتظار داره،برو چندشب بمون پیشش

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقد هستین اگه عقدین هیج اشکالی نداره بری بمونی پیشش منم عقدم ولی خونه مادر شوهر نمیرم به دلایلی ولی هراز گاهی سفر میریم با همیم الانم تقریبا هر روز کنار همیم

لطفا برام دعا کنیدبرای تحمل گند اخلاقیهای خانوادم خدا بهم صبر بده  زودتر زمان عروسیم سر برسه نامزدم عشق ابدی زندگیمه M😍😘
2731

یعنی چی چرا شوهرکردی؟حالا ک شوهر کردی شوهرتم حق داره یعنی اصلا نمیزارن ببینیش؟

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
همسرت مریضه ازت انتظار داره،برو چندشب بمون پیشش

مامانم میگه عقد نیسی زشته

خوب نامزدت دوست داره پیشش باشی زودتر مراسم عروسی رو بگیره کلاً بری پیش خودش

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
وااااا ینی چی؟؟؟نمیشه ک رفت و امد نداشت  نمیشه شوهر نکرد عجب ادمایی پیدا میشن

بخدا خوانواده نامزدم خیلی‌رفت‌و‌اومد دارن ما نه

ماامانم از الانه میگه‌وای فردا خونشون شلوغه

از من بهتو نصیحت اول شوهرت بعد خانواده ها

قراره به عمر باهاش زندگی کنی از الان بخوای به حرف بقیه گوش بدی بعدا پدرتو‌درمیاره

به مامانت بگو شوهرم مریضه از خواسته بمونم پیشش تا بهتر بشه زن قانونیش هستی

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
بخدا خوانواده نامزدم خیلی‌رفت‌و‌اومد دارن ما نه ماامانم از الانه میگه‌وای فردا خونشون شلوغه

عزیزم راست میگن اگه عقد نیستین بی خیال شو

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
خوب نامزدت دوست داره پیشش باشی زودتر مراسم عروسی رو بگیره کلاً بری پیش خودش

سال دیگه نه سال بعدش هنوز عقدم نیسیم

2706